B2BMaster-2018: ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні та продажах

Бізнес-зустріч 6 липня 2018
опис події

Найкращі тренери та бізнес-консультанти України та ближнього зарубіжжя представлять ефективні практичні інструменти у сфері В2В-продажу та управління в рамках 8-ї Всеукраїнської бізнес-зустрічі для власників та ТОП-менеджерів корпоративного бізнесу: «B2BMaster-2018: ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні та продажах». Конференція традиційно відбудеться в унікальному форматі «Битви найкращих бізнес-тренерів 2018 року».

Це унікальний бізнес-захід на просторах України, в якому 20 найбільш успішних тренерів з управлінням компанією розкривають діючі практичні інструменти для підвищення професіоналізму керівників у сфері менеджменту, продажів, маркетингу - всіх складових лідерства на ринку B2B. Це концентрація багаторічного практичного досвіду кожного тренера, вираженого в 40-хвилинному майстер-класі.

Серед бізнес-тренерів сесії «В2В Управління»: Андрій Длігач, Євген Пeстерніков, Володимир Малічевський, Андрій Станченко, Юлія Алексєєва, Тетяна Ільєнко, Сергій Глущенко.

Серед бізнес-тренерів сесії «В2В Продажі»: Андрій Лєвченко, Борис Жаліло, Дмитро Розенфельд, Сергій Стеценко, Марія Жиган.

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубежья.

Онлайн-реєстрація
Знижка 10% за промо-кодом МІМ

Детальна програма

Детальніше: +38 067 502 99 00, event@trademaster.com.ua