«Бізнес поза форматом: ми зробили це інакше». Урочисте відкриття книжкового бізнес-клубу

Презентація 13 грудня 2017
опис події

Друзі, старт будь-якої великої події завжди має бути особливим.

13 грудня у бізнес-школі МІМ відбудеться урочисте відкриття книжкового клубу. Захід присвячений темі: «Бізнес поза форматом: ми зробили це інакше».

Запрошені експерти: Бахматов Максим (керуючий партнер UNIT.City та голова правління Radar Tech), Скавронський Микола (комерційний директор мережі медичних лабораторій Сінево Україна), Деркач Дмитро (співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно), Кірпічов Олександр (BookChef), Савельєв Вадим (Бізнес-школа MIM).


Ґрунтуючись на ідеях першої книги з бізнес-серії «Бібліотека МІМ» та кейсах запрошених експертів ми поговоримо про те, як:

- впроваджувати парадигму інновацій та креативності в бізнесі;
- оцінювати і вибирати перспективні бізнес-ідеї, які раніше ніхто не реалізовував;
- виходити за межі власних стереотипів та переконань;

На зустрічі також відбудеться презентація книги з бізнес-серії «Бібліотека МІМ», що виходить за підтримки видавництва BookChef – «Думай поза шаблонами: інноваційна парадигма креативності в бізнесі», автора Люка де Брабандера та Алана Айні.

Але це ще не все - ми ж казали, що буде по-особливому. Учасники зустрічі матимуть змогу вступити до книжкового клубу, отримати ексклюзивні умови на придбання книжок від партнера book24.ua, зануритися у віртуальну реальність від студії LookinAr та багато інших приємних сюрпризів.

** Ви коли-небудь мріяли перенестися в світ улюбленої літературної історії? Відчути себе героєм улюбленого сюжету? У день відкриття книжкового клубу у Вас буде така можливість завдяки нашим партнерами - компанії Lookinar. Студія «LOOKINAR» - ентузіасти і віддані фанати нових технологій. Тому, не випадково один із напрямів їх роботи - створення додатків з технологією віртуальної (VR) і доповненої реальності (AR). Для нашого заходу команда LOOKINAR створила книжковий VR-квест за мотивами історій про Шерлока Холмса і Аліси в Країні чудес.


Спікери