Business Model Innovation

Онлайн-лекція 19 травня 2020
опис події

Світ змінюється у нас на очах!

Прямо зараз відбувається кризова трансформація поведінки споживача, з’являються технологічні інновації, прискорюються процес масової цифровізації. Все це разом одночасно створює нові проблеми і нові можливості для бізнесу. Як не застрягнути у минулому та надати нового імпульсу компанії у нові часи?

Запрошуємо вас на онлайн-лекцію BUSINESS MODEL INNOVATION Андрія Губинського - викладача бізнес школи МІМ, асоційованого консультанта EBRD для малого та середнього бізнесів.

Андрій має 16 років управлінського досвіду у великому бізнесі та приватному підприємництві, є співвласником IT компанії з розробки цифрових систем лояльності для рітейлу та HoReCa, а також власником консалтинг-дизайнерського бюро, яке спеціалізується на дизайні клієнтського сервісу, розробці цифрових та фізичних продуктів і бізнес-моделей.

Якщо ви шукаєте нові нестандартні продуктові рішення і комбінації для монетизації сервісів – лекція Business Model Innovation саме для вас!

Будемо говорити про:
■ інноваційний процес та про те, як його запустити в команді;
■ основні патерни бізнес моделей які ви зможете застосувати у себе;
■ які способи раннього тестування можна використовувати, щоб не втратити гроші з новою концепцією;
■ як уникати конфлікту "інтересів" в компанії між інноваціями і "дійними коровами".

УВАГА!
☑ Наразі усі майстер-класи і публічні лекції у Бізнес-школі МІМ відбуваються онлайн, за допомогою платформи ZOOM. Як встановити необхідні додатки і зареєструватися на платформі, читайте тут. 
☑ Усі зареєстровані учасники в день проведення заходу отримають електронні листи та SMS-нагадування з посиланням на онлайн-конференцію ZOOM.

Спікери