«БУТИ УКРАЇНЦЕМ СЬОГОДНІ»

Презентація результатів дослідження компанії UMG та Міністерства Інформаційної Політики України 29 січня 2018
опис події

29 січня о 19:00 у конференц-залі Бізнес-школи МІМ відбудеться перша публічна презентація результатів спільного проекту «БУТИ УКРАЇНЦЕМ СЬОГОДНІ» дослідницької компанії UMG та Міністерства Інформаційної Політики України.

Хто такий українець сьогодні – важливе питання. Важливе для маркетологів, які хочуть отримати портрет «типового покупця». Важливе для політиків, які намагаються дізнатися портрет «типового виборця». Але насамперед, це важливо для самих українців. Хто ми? Які в нас глибинні потреби? Чи є в нас приводи для оптимізму? Чого більше в нашому повсякденні - #Зради чи #Перемоги? Про що ми мріємо?

Перша хвиля цього дослідження була проведена UMG у 2015 році, майже одразу після Революції Гідності. У Бізнес-школі МІМ презентуються результати другої хвилі дослідження, яку UMG разом з Міністерством Інформаційної Політики України провели наприкінці 2017 року. Тому у презентації з’явилась ще одна складова: зміни. Як, порівняно з 2015 роком, змінився портрет українця? Що залишилось для нього важливим? Що перестало його хвилювати і чим він живе зараз?

Про те, які саме результати були отримані, ви дізнаєтесь першими і з «перших рук».

Попередня реєстрація обов’язкова.
Чекаємо на Вас!

Спікери