«Енергоефективність як національна ідея. Дискусійна платформа практиків»

Експертна дискусія 14 грудня 2021
опис події

Енергоефективність має стати національною ідеєю - переконані організатори експертної дискусії «Енергоефективність, як національна ідея. Дискусійна платформа практиків».  

Закон України «Про енергетичну ефективність», який  набув чинності місяць тому, створює вікно можливостей для масштабної енергомодернізації національної економіки завдяки використанню всіх сучасних інструментів стимулювання енергоефективної поведінки в бюджетній, житловій та промисловій сферах.  

За останні 3 місяці перезавантажено топ-менеджмент 2-х найпотужніших інституцій у сфері енергоефективності: Держенергоефективності та Фонд енергоефективності.

Президент України анонсував «Велику термомодернізацію», яку вже закладено в проєкті державного бюджету-2022.  

Якісна розробка інструментів для реалізації прийнятих та анонсованих енергоефективних новацій залежить від вивіреної стратегічної візії, практичного досвіду експертного середовища та долучення всіх стейкхолдерів у пов’язаних сферах економіки задля нівелювання ризиків провальних практик. 

 

Організатори:

Зелена платформа Global 100 RE UA,  Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Українська асоціація бізнесу та торгівлі (UBTA) та Українська асоціація енергосервісних компаній у партнерстві з Бізнес-школою МІМ.

Модератор: Олексій Корчміт – голова Асоціації енергосервісних компаній, член правління ГС «Global 100% RE Ukraine», один з ключових розробників українського законодавства з енергоефективності.

Спікери: представники центральної влади, місцевого самоврядування, профільних асоціацій, міжнародних проектів та підприємств. 

На Вас чекає:

- 5 годин обміну думками за результатом багаторічного досвіду практик, аналітичних досліджень та законотворчості 

- більше 30 спікерів-експертів

- 6 ключових тем

- 150+ учасників

 

Запрошуємо долучитися онлайн 14 грудня о 10.00. 

Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/AYYe3t7