Франчайзинг для МВА. Як почати так, щоб продовжити

Майстерні бізнесу 16 листопада 2017
опис події

Бізнес-школа МІМ-Київ за підтримки Першої школи франчайзингу запрошують на Майстерні бізнесу: Франчайзинг для МВА. Як почати так, щоб продовжити.

Будемо говорити про:

- суть франчайзингу
- перші кроки на шляху до розширення за цією бізнес моделлю
- підводне каміння, помилки на початку формування та розвитку
- історії спікерів про власний негативний досвід, в тому числі з вибором інвесторів та локацій

Спікери та компанії

ОЛЕКСАНДР ФЕДЕЦЬ керуючий власник компанії Fedets family bakery.

Булочна №1
Національна українська мережа спеціалізованих торгових точок і булочних-кав'ярень з продажу високоякісної традиційної свіжої випічки, яка почала розвиватися з 2009 р. Мережа кіосків і булочних-кав'ярень ТМ «Булочная № 1» – це ідеальний, демократичний бренд з доброзичливим, трохи гучним сервісом, відмінним дизайнерським інтер'єром, зі свіжим, якісним, натуральним продуктом за доступною ціною для всіх верств населення.

MAMMAITALIAPIZZА
ТМ, яка почала свою діяльність в місті Кривий Ріг і продовжує успішно розвиватися у всіх регіонах України. Зараз позиціонує себе як національна українська мережа піцерій, в яких на ряду з класичної піцою, у відвідувачів є можливість замовити апетитні бургери, мафіни, круасани, фруктові пироги, салати, морозиво та багато іншого.

Франс.уа
Національна Українська мережа торгових точок і булочних - кав'ярень, з продажу високоякісної традиційної французької свіжої випічки, що почала свою роботу з 2012 р в місті Кривий Ріг і продовжує успішно розвиватися у всіх регіонах України, а зараз Європи і СНД. Бренд почав розвиватись за франчайзинговою моделлю у 2013 році, і завдяки правильно побудованим бізнес-процесам останні кілька років вдавалось відчиняти в середньому до 6 точок щомісяця. Зараз франчайзингова мережа налічує вже більше 200 кав’ярень, що функціонують по всій Україні.


МАКСИМ ПРУЧАЙ
– директор із франчайзингу в компанії «Salateira».

Salateira – мережі ресторанів здорової їжі (11 власних об’єктів в місті Києві), яка, як відомо в 2016 році відкрила свій перший закордонний об’єкт бренду в Об’єднаних Арабських Еміратах – ресторан в Business Central Tower. В 2016 році мережа почала розвиватися по франчайзингу, а саме в Білорусі, де відкрилося 2 об’єкти, що запускались за безпосередньою участю Максима, та в Іспанії (в місті Аліканте).


ІГОР ФАРБЕРОВ
співвласник мережі хостелів Dream Family, DRUZI cafe.

Dream Family – в портфелі компанії є власних 4 об’єкти (Київ, Львів, Братислава та Варшава), і також ведеться будівництво в Празі та Будапешті. Перший франчайзинговий Хостел було відкрито в 2015 році в Харкові (наразі об’єкт зачинено через непідходящий для обраної локації формат), зараз функціонують 4 франчайзингові об’єкти в Рахові, Одесі, Запоріжжі та Полтаві, підписано договори з Хмельницьким та Буковеллю, відкриття яких планується на 2018 рік. В форматі консалтингу допомогли відкриттю низки Хостелів в містах Баку, Чернівці та Харкові.

Модератор

АРТЕМ ШЕВЧЕНКО (випускник МІМ-Київ, PMD 2004) – власник мережі «Ваша Шуба» та проектів в сфері роздрібної торгівлі, імпорту, блокчейну. Навчався в Україні, США та Англії. Пройшов шлях від аналітика до керівника, і в 2008 році пішов у свій бізнес як співвласник, де працював над такими стартапами, як мережа салонів краси, ресторан, агенція рекрутингу, проекти e-commerce.


Спікери