III Конференція «Корпоративна безпека»

Конференція 8 листопада 2018
опис події

8 листопада 2018 року відбудеться III Конференція «Корпоративна безпека», співорганізаторами якої виступають Американська торговельна палата в Україні (ACC) та Sayenko Kharenko. Захід відбудеться за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України.

Реєстрація на конференцію

На конференції ви знайдете відповіді на важливі питання: як захищати бізнес у сучасних умовах, чи ефективні правоохоронні органи у захисті інвестицій від рейдерської діяльності, як впливає стан злочинності в Україні на інвестиційну привабливість, стандарти ASIS та як протистояти кібератакам. Також ми розглянемо роль дронів і роботів у діяльності команди безпеки в компанії.

Детальна програма конференції:

• особливості взаємин бізнесу та держави;
• філософія та думки власників щодо безпеки бізнесу;
• міжнародні стандарти й практики безпеки;
• особливості індустрії безпеки та кібербезпеки.

Участь у конференції візьмуть власники бізнесу, члени спостережних рад, члени ради директорів, керівники окремих підрозділів холдингів і корпорацій, керівники служб безпеки, керівники юридичних департаментів, форензик- та комплаєнсофіцери, представники силових відомств тощо.

Після конференції ви зможете обговорити ключові питання заходу з іншими представниками бізнесу та іноземних посольств (США, Франції, Бельгії, Німеччини), міжнародних інституцій, профільних міжнародних асоціацій безпеки (ASIS, GSA), з керівниками служб безпеки міжнародних корпорацій та першими особами силових відомств.

Реєстрація на конференцію