КАЙДЗЕН: від слів до діла або як успішно застосовувати в Україні

семінар 26 жовтня 2017
опис події

КАЙДЗЕН Клуб в Україні за підтримки Посольства Японії в Україні, спільно з представниками українського бізнесу та випускниками Японського Агентства Міжнародного співробітництва JICA організовує ряд тематичних відкритих КАЙДЗЕН-семінарів для популяризації японського стилю менеджменту та японської культури по всій Україні.

На KAIZEN - семінарі у МІМі будемо говорити:

1. Як побудувати стратегію організації, яка найкращим чином буде реалізовувати потенціал компанії, створюючи конкурентні переваги?

2. Навіщо інвестувати час і ресурси в розробку стратегії і впровадження КАЙДЗЕН культури?

3. Які результати можна досягти, впроваджуючи інструменти КАЙДЗЕН?


програма заходу

18:30
Реєстрація
19:00
Вітальне слово від організаторів та партнерів. Іван САРВАР – директор КАЙДЗЕН Клубу.
19:10
Тема: "Побудова та реалізація стратегії компанії. Роль КАЙДЗЕН у цьому процесі". Спікер: Костянтин ГЛАЗКОВ - директор департаменту виробництва ТОВ «ТІС». Займається стратегічним плануванням, впроваджує КАЙДЗЕН в компанії. Сертифікований ПРАКТИК з Ощадливого виробництва.
19:50
Тема: "Досвід впровадження КАЙДЗЕН-інструментів". Спікер: Олексій СОЛОГУБ - Директор департаменту виробництва ТОВ «Марвен Фуд Україна» ТМ Ролтон. До 2016 року працював керівником департаменту виробництва у компанії Imperial Tobacco в Україні. Пройшов сертифікацію з Lean 6 Sigma та має «Жовтий пояс ITG Lean Leader».