Корпоративна культура: Перезавантаження. Лекція Ксенії Прожогіної

лекція 9 грудня 2021
опис події

«Ковідні» зміни помітно торкнулися ринку праці: взаємин між роботодавцями та співробітниками, корпоративної культури, настроїв та очікувань претендентів на посади. Більшість управлінців перейшли на новий рівень гнучкості і повірили в те, що люди – це важливий ресурс. HR став героєм на полі, а не вболівальником у кулуарах. І компанії, які вчасно це зрозуміли, зробили певні кроки для підвищення якості умов праці, узгодження технологічних ініціатив з культурою, активізації зусиль із залучення людей та переходу від застарілих філософій до сучасних, перевірених принципів.

Зараз всім зрозуміло, що успіх організації – це натхнення і лояльність співробітників. Але визнання має бути більш персоналізованим, а гібридні робочі моделі потребують підтримки та точного настроювання.

9 грудня о 19.00 приходьте до МІМ на лекцію Ксенії Прожогіної, засновниці і керуючого партнера компанії K.People, щоб дізнатися:

-як повністю переосмислити давно укорінені уявлення про досвід співробітників та підходи до формування культури на робочому місці;

-як навички співробітників рухають компанію;

-як трансформувалася корпоративна культура та якими є її цінності сьогодні.

Чекаємо вас за адресою: Київ, Шулявська 10/12В.

 

Про спікера:

Віцепрезидент з персоналу 3DLOOK Inc, VP of People, Board Member NTF Investments, керуюча проектом Med.Optic. З 2013 по 2020 рр. була директором департаменту управління персоналом та комунікацій агрохолдингу МХП. У 2008-2013 рр. обіймала посаду директора з персоналу "Бель Шостка Україна". Була керівником відділу персоналу Nemiroff у 2003-2007 рр.

У 2014 році стала найкращим директором з персоналу серед агрокомпаній України за результатами голосування користувачів та експертів, проведеного бізнес-порталом «Дело», а у 2018 стала найкращим HR директором в Україні. Створена HR-команда МХП – єдина у вітчизняному агросекторі, що здобула у 2018 році перемогу одразу у 4 номінаціях рейтингу «Бізнес HReformation». Крім того, цю команду було удостоєно професійної премії «HR-бренд Україна 2018» у номінації «За вагомий внесок у розвиток HR-брендингу в Україні». У рейтингу бізнес-видання Leadership Journey журі, до складу якого увійшли експерти профільних міжнародних компаній, визнало HR-команду лідером серед команд 80 найбільших українських та міжнародних компаній.

 

ВАЖЛИВО!!!

Участь у заходах Бізнес-школи можлива лише за наявності у відвідувачів «зеленого» COVID-сертифікату/ негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години/ довідки про одужання.

Зауважуємо, що 100% організаторів заходів у МІМ вакциновані від COVID-19.

Сподіваємося на ваше розуміння і відповідальне ставлення до здоров’я (свого та оточуючих).