Корпоративне навчання для реального бізнесу

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ КОРПОРАТИВНОГО НАВЧАННЯ У БІЗНЕС-ШКОЛИ МІМ 22 жовтня 2019
опис події

Запрошуємо HRD, власників бізнесу та топ-менеджерів компаній, які зацікавленні в розвитку підлеглих та управлінського персоналу компаній, на зустріч до Бізнес-школи МІМ, під час якої ми розповімо про наступне:

30-річний досвід.
З моменту створення Бізнес-школи МІМ на наших корпоративних програмах навчалося понад 3000 співробітників з енергетичного, аграрного, банківського, промислового секторів, а також ІТ-сектору та рітейлу.

Партнерські відносини.
Основний принцип при створенні корпоративних програм - партнерські відносини з замовником. Ми так само опікуємося результатами навчання, як і компанія, яка їх замовила.

Індивідуальний підхід.
Корпоративні програми у Бізнес-школі МІМ завжди розробляються індивідуально для замовника у відповідності з характером завдань, над якими працює компанія-партнер. Ми обираємо саме ті методології та формати програм, які щонайкраще відповідають потребам стратегічного розвитку замовника. Це дає можливість учасникам одразу застосовувати на практиці знання, які вони отримали в аудиторії.

Міжнародні навчальні модулі та викладачі.
Бізнес-школа МІМ має найбільш розгалужену в Україні мережу зв'язків з провідними навчальними закладами світу та профессурою: ПАР, США, Європейські країни та Китай. Жоден аспект бізнес-освіти, жодна компетенція не залишаться без належної уваги та актуальної експертизи! Слухачі корпоративних програм завжди мають можливість отримати інформацію з “перших вуст” та побачити результат імплементації знань на прикладі провідних компаній світу: від Alibaba до державних компаній ЄС.

Сучасні методи навчання на вимірювання його результатів.
Бізнес-школа МІМ - провідний оператор сучасних методів навчання, зокрема - використання бізнес-симуляцій: Fligby, Markstrat, Everest, etc. Це надає можливість нашим партнерам вимірювати рівень необхідних компетенцій тих, хто навчається, та забезпечувати практичне використання щойно отриманих знань для їх перевірки та подальшого закріплення.

Спікери:
Олексій Виноградов (викладач, віце-президент МІМ);
Бобровський Олександр (керівник корпоративних проектів та програм МІМ);
Олена Кір’янова (викладач, керівник інформаційно-ресурсного центру МІМ).