Ласкаво просимо в епоху TRANSPARENCY. Україна в контексті глобального обміну податковими даними

Майстерні бізнесу 27 вересня 2017
опис події

Актуальність теми:
30 вересня 2017 року стартує обмін інформацією між податковими службами більш ніж 100 країн світу. Це початок нової ери у світі податків та банківської таємниці. Які це матиме наслідки для українських підприємців, та роль України у всесвітніх процесах TRANSPARENCY. Нові правила ведення бізнесу та зміна податкової парадигми.

Цільова аудиторія:
Представники середнього та великого бізнесу, які працюють з нерезидентами.
Підприємці, які планують імпортно - експортну діяльність.
Власники бізнесу, фінансові і генеральні директори, керівники юридичних та бух. відділів.

В програмі заходу:
- Сучасні тенденції розвитку бізнесу. Новий етап TRANSPARENCY- причини та можливі наслідки. Зміна рішень, схем та підходів в міжнародному бізнесі.
- Фінансові абревіатури простими словами. Навіщо це знати українському бізнесу: OECD, FATF,AEOI, CRS , FATCA, KYC , TIN, PSC , CFC , SOF , AML , UBO , DD , SUBSTANCE та інші.
- Роль США в фінансову та банківському світі, контроль доларової маси та її вплив на експортно-імпортні операції. Складність оперування доларових платежів.
- Банківська таємниця – незворотні зміни. Яка вона, нова банківська таємниця? Обмін інформацією: хто кого здає? Різниця між подачею інфомрації по юридичним та фізичним особам.
- Україна в контексті глобального обміну податковими даними AEOI - що буде в доступі для ДФСУ? Коли починати боятись?
- Податкова культура українського суспільства, зміни не за горами. Загальне декларування доходів фізичних осіб в Україні. Валютний контроль резидентів України. - - Як втратити чи набути українське податкове резиденство.
- Банки проти нерезидентів. Як уникнути помилок при відкритті рахунків закордоном?
- Висновки. Корисні поради, які економлять гроші, або що варто знати підприємцям, які ведуть міжнародний бізнес.

Спікери