MBA INSIDE 22.12.20

Онлайн-презентація 22 грудня 2020
опис події

Якщо у ваших планах нові, ще більш амбітні задачі, ви поставили собі за мету збільшити власний масштаб або масштаб вашого бізнесу, то програми МВА – це самий дієвий інструмент для досягнення!

Програми МВА Бізнес-школи МІМ об'єднали кращі вітчизняні бізнес-практики з глобальним світовим досвідом, тож та інформація і досвід, які Ви отримаєте за 23 місяці навчання допоможуть Вам зробити справжній прорив в управлінні компанією чи власною кар’єрою. Не чекайте слушного часу – отримайте усі переваги від навчання вже у 2021 році!

Запрошуємо вас 22 грудня 2020 року о 17:00 на MBA INSIDE - онлайн-зустріч, присвячену виключно програмам МВА, та тим можливостям, які вони надають власникам бізнесу чи ТОП-менеджерам.

Під час цієї зустрічі:
■ ви дізнаєтесь про нюанси кожної з програм MBA;
■ ми розповімо про міжнародні стандарти у навчанні, яких дотримуються у Бізнес-школі МІМ;
■ ви почуєте про те, як відбувається навчальний процес та які інновації ми застосовуємо та зможете запитати важливе для вас.

Тривалість заходу – півтори години. Місце проведення: онлайн-конференція в ZOOM. Посилання на конференцію буде надіслано на вказану вами при реєстрації адресу. Щоб її не втратити, будьте уважні при заповненні форми!

Навчання у групах МВА розпочнеться у лютому 2021 року. Чекаємо на вас!

☰ Якщо у вас залишаться питання про програму, надішліть запит на персональну консультацію по скайпу на адресу ol@mim.kiev.ua, або зателефонуйте за телефоном +38067 339 80 55.