Методи та інструменти підвищення ефективності бізнес-процесів компаній

Майстер-клас в рамках презентації програми 15 листопада 2018
опис події

Вперше у МІМ!

Напередодні старту програми pre-MBA «Управління бізнес-процесами» у Бізнес-школі відбудеться дводенна презентація програми та майстер-класи від ведучих фахівців Школи.

Управління бізнес-процесами традиційно вважається однією з найважливіших компетенцій сучасного бізнесмена. Адже лише за рахунок більш ефективного використання тих ресурсів, які знаходяться у розпорядженні компанії чи підприємства, з’являються можливість значно знизити вартість виробництва, підвищити якість, а отже - збільшити прибуток!

Які ще інструменти знаходяться у руках керівників, що володіють наукою управління бізнес-процесами? Відповідям саме на ці питання якраз і будуть присвячені зустрічі.

- 14 листопада. Вячеслава Покотило. Майстер-клас на тему: «Операційна ефективність і стратегія».

- 15 листопада. Віталій Цопа - майстер-клас на тему: "Методи і інструменти підвищення ефективності бізнес-процесів компаній" і Сергій Плахута з темою: "ТОС (Теорія Обмежень) як інструмент керованого зростання прибутку і бізнесу".

Це унікальна можливість не тільки прослухати профільну лекцію, але й отримати відповіді на питання щодо програми, Школи, навчання тощо.

Кількість місць обмежено!

Спікери