MIM Community Congress

Конгрес 14 грудня 2018
опис події

Запрошуємо вас на щорічну зимову зустріч МІМівців! Цього разу буде обіграватися тема - "Розвиваємо те, на що не здатні роботи".

Подробиці та реєстрація

Про що говоримо:
• Зсув парадигми - як змінився світ і чого чекати Україні найближчим часом?
• Як не віддати роботам свою роботу. Чи можливо…співпрацювати?
• Які компетенції будуть найбільш затребувані у найближчому майбутньому, як їх розвивати?
• Біохакінг – новий must have епохи трансгуманізму: а ви готові?
• Особистість у вирі цифрових трансформацій: зберегти у собі…себе.

Серед спікерів – Давід Браун зTemplateMonster; Роман Бондар з Odgers Berndtson Ukraine; Лейла Алієва з Action Learning, Наталія Деянова з Havas Group Ukraine; нейрофізіолог Віктор Комаренко; консультант з цифрової трансформації Андрій Губинський; IT-підприємець Денис Довгополий; медіатор з Teal.ua Владислава Каневська та інші.

Також під час Конгресу працюватиме MIM Community Career Hub. Ви зможете отримати експрес - консультацію з розвитку кар’єри чи бізнесу від провідних експертів ринку: Олени Гоноровської, Анни Меламед, Дмитра Кліма, Наталії Павлової, Тетяни Скачко (Никитович), Олени Кір’янової.

А ближче до вечора ми зберемося за круглими столами на наймоднішу командну інтелектуальну гру – МЗГБ («Мозгобойня»)!

Тепер мало просто «мати рацію», треба слідкувати, щоб вона була налаштована на актуальну хвилю. За один день зробити «апгрейд» своїх уявлень про світ, побачитися з друзями та відчути, настрій Нового року – це можливо тільки у МІМі 14 грудня).

Кількість місць обмежена, після заповнення залу продаж квитків буде припинено. Зустріч лише для слухачів та випускників бізнес-школи.

Подробиці та реєстрація