Нове лідерство: чого вимагає BANI світ

семінар 20 січня 2022
опис події

BANI* вважають темною стороною світу VUCA**. Події останніх років змінили наш світ до невпізнання та вимагають прийняття рішень у нових реаліях. Мінливість перетворилася на крихкість, невизначеність обернулася тривожністю, складність – нелінійністю, а неоднозначність – незбагненністю. В сучасному світі лідерство змінює свою конфігурацію та «супергеройство» однієї людини вже не може впоратися із викликами нового світу. 

Тож як стати лідером, який дивиться у майбутнє з упевненістю та енергією? Щоб дізнатися, приходьте 20 січня о 19.00 на семінар Олени Юзькової, генеральної директорки ТОВ "Епоха інтернаціональної освіти", віцепрезидентки Всеукраїнської асоціації консультантів з управління, викладачки Бізнес-школи МІМ. 

Ви дізнаєтеся про:

-метанавички лідера майбутнього; 

-які здібності та навички потребують першорядного розвитку і стануть основою;

-хто такий ціннісний лідер та як ним стати.

Чекаємо вас у МІМ за адресою: Київ, Шулявська 10/12В.*BANI – це акронім для опису нової реальності, її механізмів та умов існування. Його запропонував один із провідних світових мислителів за версією Foreign Policy - футуролог Джамаїс Кашіо. Розшифровка: Brittle (крихкий), Anxious (тривожний), Nonlinear (нелінійний), Incomprehensible (незбагнений).

**Термін VUCA-світ зародився в надрах Військового коледжу армії США наприкінці 1980-х років після закінчення Холодної війни. Спочатку цим поняттям оперував Пентагон, а потім він вибрався з секретних лабораторій, перемістившись на сторінки книг, що описують бізнес-стратегії. Розшифровка: Volatility (мінливий), Uncertainty (невизначений), Сomplexity (складний), Ambiguity (неоднозначний).