"Основні тренди 2022 року для бізнесу: особистий та корпоративний бренд & діджитал-маркетинг"

онлайн-захід 1 лютого 2022
опис події

Знаєш тренди - значить перемагаєш! Адже встигаєш підготуватися до нових викликів та спрогнозувати розвиток основних стратегічних напрямків бізнесу. 

Для того, щоб дізнатися, чого чекати від 2022 року, реєструйся на онлайн-захід "Основні тренди 2022 року для бізнесу: особистий та корпоративний бренд & діджитал-маркетинг", який відбудеться 1 лютого о 19.00.

Готуйте свої питання для спікерів та встигніть зареєструватися до 14:00, щоб о 15:00 отримати посилання на онлайн-захід. Ті, хто вже зареєструвалися на нашому сайті, також отримають лінк на вказані електронні адреси.

СПІКЕРИ:

Про головні тренди у суспільстві розповість Наталія Бухалова - постійний запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, директор компанії Ukrainian Marketing Group. Має 25 років досвіду у сфері маркетингових досліджень та супроводження брендів. Національний представник ESOMAR в Україні, офіційний постачальник послуг ACC (Американська Торгова Палата, з липня 2010) та Провайдер досліджень СУП (Спілка Українських Підприємців, з жовтня 2018).

Про головні тренди у діджитал-маркетингу (продаж та просування) розповість Євген Шевченко, засновник інтернет-агентства UAMASTER та Школи цифрової реклами UAMASTER.

 

програма заходу

19:00
Знайомство та налаштування на модераційну сесію.
Стратегічний погляд на розвиток бізнесу та планування особистої траєкторії розвитку.
19:10
Головні тренди у суспільстві

Спікер: Наталія Бухалова, постійний запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, директор компанії Ukrainian Marketing Group. Має 25 років досвіду у сфері маркетингових досліджень та супроводження брендів. Національний представник ESOMAR в Україні, офіційний постачальник послуг ACC (Американська Торгова Палата, з липня 2010) та Провайдер досліджень СУП (Спілка Українських Підприємців, з жовтня 2018).
19:30
Головні тренди у діджитал-маркетингу: продаж та просування

Спікер: Євген Шевченко, засновник інтернет-агентства UAMASTER та Школи цифрової реклами UAMASTER. Магістр маркетингу.
19:55
Головні тренди у лідерстві та перехід до глобальних викликів.

Спікер: Всеволод Зеленін, доктор філософії у психології, професор, CEO ZeleninLab, запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, коуч перших осіб з більш ніж 25-річним досвітом роботи у США, Канаді, Ізраїлі, країнах ЄС.
20:00
Модераційна сесія у форматі Світового кафе (5 хв на кожен стіл)
20:15
Презентація результатів модераційної сесії
20:45
Завершення модераційної сесії