Освіта для бізнесу: запрошуємо на зустріч в Одесі

Офлан презентація програм МВА та pre-MBA 23 листопада 2021
опис події

Якщо ви плануєте масштабувати бізнес і ставите перед собою нові, ще більш амбітні завдання, бізнес-освіта – це найефективніший інструмент досягнення цілей.

Запрошуємо вас на зустріч «Освіта для бізнесу» з Олексієм Виноградовим, Віцепрезидентом МІМ - найбільш титулованої бізнес-школи України.

Ви дізнаєтеся про: -сучасні тенденції в бізнес-освіті: як і чого навчаються сучасні управлінці -відмінності українського ринку бізнес-освіти від світового -нові інструменти в бізнес-освіті -прикладні бізнес-завдання, які вирішуються в МІМ.

Подія організована за підтримки наших партнерів:
- Консалтингового центру BST Consulting;
- Всеукраїнської бізнес-спільноти Board та
- Спілки Українських Підприємців - СУП

 

Місце і час проведення:
Одеса, конференц-зал Wall Street Hotel, провулок Віцеадмірала Жукова, 12.

23 листопада, початок о 18:00.

Вхід вільний, попередня реєстрація обов’язкова.

Про спікера:
К.е.н., віце-президент МІМ-Київ, доцент кафедри бізнес-адміністрування Бізнес-школи МІМ. Починаючи з 1997 р в якості маркетинг-директора і консультанта з маркетингу працює з вітчизняними та міжнародними компаніями, залучається до участі в міжнародних проектах, включаючи програми TACIS, CEEMAN, СEUME і ін. За цей час їм було реалізовано понад 90 маркетингових проектів.

Автор курсів «Управління маркетингом», «Маркетингові дослідження», «Стратегічний маркетинг» та ін. Ведучий викладач маркетингових курсів в Бізнес-школі МІМ. Співзасновник і директор програми Pre-MBA «Маркетинг» в МІМ. Автор понад 40 публікацій з маркетингової тематики. Багаторазовий переможець національних конкурсів з розробки бізнес-кейсів, заснованих на прикладах практичної діяльності українських підприємств.

 

ВАЖЛИВО!!!

Участь у заході можлива лише за наявності у відвідувачів «зеленого» COVID-сертифікату/ негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години/ довідки про одужання.