ПЕРЕМОЖНЕ НАВЧАННЯ: ОБИРАЙ СВОЮ ПРОГРАМУ БІЗНЕС-ОСВІТИ В МІМ 07.03.23

Ранкова презентація програм 7 березня 2023
опис події

Ви готові стати надихаючим лідером завтрашнього дня?

Дізнайтесь про перспективи, які ви отримаєте завдяки бізнес-освіті. Портфель програм Бізнес-школи МІМ зазнав змін, враховуючи особливості воєнного часу. Ці зміни дають змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни.

Ви можете обирати освіту на середньострокових програмах за такими напрямами:

Pre-MBA «Бізнес»
Pre-MBA «Бізнес-аналіз»
Pre-MBA «Лідерство»

Зараз є можливість забронювати місце за вигідною ціною, тому що до 10 березня діє період гнучких цін на всі ці програми.

На програмі МВА слухачі вже почали навчання, але якщо вас цікавить саме ця програма - на презентації ви почуєте і про її особливості та відмінності від середньострокових програм.

Для того, щоб зрозуміти, яка програма вирішить саме ваші управлінські та бізнесові задачі, долучайтеся 7 березня о 9.30 до нашої онлайн-зустрічі в ZOOM з Віцепрезидентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим.

Ми зустрінемося, щоб розповісти вам про зміст програм, особливості навчання в МІМ та відповісти на ваші питання!

Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на вказану вами електронну адресу. Будьте уважні при заповненні форми та перевірте кошик Спам.

 

☰ Якщо у вас залишаться питання про програми, надішліть запит на адресу o.lipovska@mim.kyiv.ua для персональної консультації по Zoom з нашим менеджером Ольгою Ліповською.

Приєднуйтеся, ставайте бізнес-лідерами нового формату разом з МІМ!