Переможне навчання: обирай свою програму бізнес-освіти в МІМ 12.07.22

Бізнес-ранок - презентація програм 12 липня 2022
опис події

Ви готові стати надихаючим лідером завтрашнього дня?

МІМ не тільки навчає, як долати виклики, але й сам знаходить нові можливості у кризових ситуаціях. Тому в новий освітній сезон ми входимо з оновленим портфелем програм pre-MBA. Це дасть змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни. Адже після Перемоги Україна потребуватиме великої кількості освічених лідерів, готових взяти на себе відповідальність за відбудову країни і спроможних приймати ефективні рішення.

Тепер ви можете обирати освіту на середньострокових програмах за такими напрямами:

Pre-MBA «Бізнес»
Pre-MBA «Бізнес-аналіз»*
Pre-MBA «Менеджмент та лідерство».

Програми МВА також зазнають змін, враховуючи особливості воєнного часу.

Для того, щоб зрозуміти, яка програма вирішить саме ваші управлінські та бізнесові задачі, долучайтеся до Бізнес-ранку з Віцепрезидентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим.
12 липня о 9.30 ми зустрінемося в ZOOM, що розповісти все зміст програм, особливості навчання в МІМ, та відповісти на ваші питання!

Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на вказану вами електронну адресу. Будьте уважні при заповненні форми та перевірте Кошик Спам.

☰ Якщо у вас залишаться питання про програми, надішліть запит на адресу ol@mim.kyiv.ua для персональної консультації по Zoom з нашим менеджером Ольгою Ліповською.

* Програма «Бізнес-аналіз» об’єднує найактуальніші напрацювання Бізнес-школи МІМ щодо так званих Hard skills. Вона для тих, кого цікавить механіка бізнес-процесів в умовах війни та екстремальних обставин. Акцент матеріалу націлений на розуміння аналізу і управління не стільки командами, як бізнесом. Змістове наповнення стосуватиметься аналітично-стратегічного напрямку і складатиметься з маркетингового аналізу, оцінки стану компанії, податкового планування, управління результативністю.

Приєднуйтеся, ставайте бізнес-лідерами нового формату разом з МІМ!