ПЕРЕМОЖНЕ НАВЧАННЯ: ОБИРАЙ СВОЮ ПРОГРАМУ БІЗНЕС-ОСВІТИ В МІМ 17.01.23

Ранкова презентація програм 17 січня 2023
опис події

Ви готові стати надихаючим лідером завтрашнього дня?

Дізнайтесь про перспективи, які ви отримаєте завдяки бізнес-освіті. Портфель програм Бізнес-школи МІМ зазнав змін, враховуючи особливості воєнного часу. Ці зміни дають змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни.

Наразі закінчується набір на програми МВА та SE MBA.

Програми МВА - програми для керівників підрозділів та підприємців, власників бізнесу та сучасних управлінців, які шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній. 

Також в МІМ існують ще середньострокові програми pre-MBA:

- pre-MBA «Бізнес»
- pre-MBA «Бізнес-аналіз»
- pre-MBA «Менеджмент та лідерство»

 

Для того, щоб зрозуміти, яка програма вирішить саме ваші управлінські та бізнесові задачі, долучайтеся 17 січня о 9.30 до нашої онлайн-зустрічі в ZOOM з Віцепрезидентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим.

Ми зустрінемося, щоб розповісти вам про зміст програм, особливості навчання в МІМ та відповісти на ваші питання!

Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на вказану вами електронну адресу. Будьте уважні при заповненні форми та перевірте кошик Спам.

 

☰ Якщо у вас залишаться питання про програми, надішліть запит на адресу o.lipovska@mim.kyiv.ua для персональної консультації по Zoom з нашим менеджером Ольгою Ліповською.

Приєднуйтеся, ставайте бізнес-лідерами нового формату разом з МІМ!