Практики щасливих брендів

Кейс-конференція 22 листопада 2018
опис події

Друзі, Колеги, Партнери!

Бізнес-школа МІМ та Українська Маркетингова Група (UMG) запрошують вас на другу кейс-конференцію «Практики щасливих брендів»!

22 листопада, о 14:00 у Бізнес-школі МІМ зберуться люди, для яких робота – це щастя, а щастя – це засіб для досягнення великих цілей.

ПРАКТИКИ
Тільки практики. Тільки висококласні фахівці своєї справи, що роблять цей світ кращим, а свої бренди - відомими. Кожен з них вірить, що займатися улюбленою справою – це круто, і щастя не тільки в грошах. Але, найголовніше, вони знають, як створювати щасливі бренди і готові ділитися своїм досвідом.

ЩАСЛИВИХ
«Відомий» не завжди означає «щасливий». Великі бюджети і надзвичайні зусилля можуть допомогти у створенні відомого бренду, але не зроблять щасливим ані бренд, ані його власника. Тож на кейс-конференцію «Практики щасливих брендів» ми запросили тільки тих спікерів, якім вдалося залишити у собі захоплення справою попри усі негаразди, невдачі та нестачу грошей. Бажаєте дізнатися, що саме робить їх щасливими? Прийдіть та запитайте.

БРЕНДІВ
«Знайдіть справу, яка вам подобається, і ви ніколи не будете працювати» - хоч і відомий вислів, проте суцільна маячня. Для того, аби з улюбленої справи зробити щось бодай трохи схоже на бренд, доведеться працювати. Та ви будете працювати як гібрид Ілона Маска і парової турбіни у режимі 24/7! Тому радимо економити сили: кожен кейс на конференції – новий секрет щастя бренду, і ми готові їм ділитися! Адже ми хочемо, щоб всі українські бренди стали щасливішими, а, значить – успішними.

[ Квитки та реєстрація ]

Програма заходу може змінюватись. Слідкуйте за оновленням.

програма заходу

13:30
РЕЄСТРАЦІЯ ТА КАВА
14:00
Маргарита Січкар– Щастя HUB
14:20
Катерина Возіанова – Індпошив
14:40
Наталія Коршун – Шостка-Бель Україна
15:00
Максим Бахматов – UNIT.City
15:20
Власта Шовковська – 1+1
15:40
КАВА-БРЕЙК
16:20
Таня Абрамова – Ріто
16:40
Дмитро Деркач – Планета Кіно
17:00
Надія Омельченко, Олеся Остафьєва – Відьма-Бар
17:20
Володимир Лисенков – Атлас Уікенд
17:40
Наталія Бухалова – UMG
18:00
РОЗІГРАШ ПРИЗІВ, ФОТО