Презентація книги Іцхака Адізеса "Управління змінами"

Книжковий бізнес-клуб «Метафора» 5 квітня 2018
опис події


На жаль, реєстрацію завершено!

Запрошуємо вас на третю зустріч книжкового бізнес-клубу «Метафора», присвячену виходу нової книги Іцхака Адізеса «Управління змінами»!

Книга готується до виходу у видавництві Book Chef в рамках серії «Бібліотека МІМ». Це буде оновлене видання, вперше надруковане українською мовою. Члени клубу та присутні матимуть ексклюзивну можливість першими ознайомитись з нею, перш ніж вона стане доступною широкому загалу.

Адізес: «Видання книжки «Управління змінами» українською мовою — велика честь для мене. <… > Зауважу, що Україна зараз стикається з кардинальними змінами. Сподіваюсь і молюся за те, щоб ця книга допомогла провести ці зміни ефективно. Дякую за ваш інтерес до методології Адізеса. Я бажаю вам побачити той день, коли Україна подолає всі свої проблеми. Вона цього варта».

У рамках презентації книги виступить доктор Віргініюс Кундротас. Тема виступу: "Управління змінами 2.0. Що потрібно для ефективного управління у 21 сторіччі?"

Доктор Кундротас – декан Вищої школи Адізеса (США), постійний запрошений викладач Бізнес-школи МІМ на програмах МВА та DBA, автор вступного слова-звернення до українських читачів цього видання книги Іцхака Адізеса.

Чекаємо на вас!