Про бізнес-освіту від експертів 10.06.21

Презентація програм МВА та pre-MBA 10 червня 2021
опис події

Чи готові ви до професійних та особистих викликів, до того, щоб впроваджувати інновації у вашій організації і стати надихаючим лідером завтрашнього дня?

10 червня о 19:00 ми проведемо презентацію наших програм для керівників підрозділів, власників бізнесу, підприємців та сучасних управлінців, які, так само як и ви, шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній. 

Усі наші програми розроблені для підготовки талановитих професіоналів з сильним кар'єрним прагненням, перспективним управлінським потенціалом та чіткою орієнтацією на виконання ролі лідерів українського бізнес-середовища.

Дізнайтесь як і чого навчаються сучасні управлінці та про ваші подальші перспективи, які ви отримаєте завдяки бізнес-освіті!

Презентацію проводитиме Олексій Виноградов, віце-президент МІМ, який розповість про наступне:
■ Як проходитиме навчання?
■ Яка з програм управлінського розвитку допоможе вирішити саме ваші задачі?
■ Які конкурентні переваги ви отримаєте?
■ Як крос-дисциплінарні компетенції змінюють якість управління?
■ Які практичні інструменти для розробки ефективних стратегій містять ці програми?
■ Які новації у навчанні використовуються?

Відповідям на ці та інші питання ми присвятимо півтори години 10 червня о 19:00. Приходьте до бізнес-школи, відчуйте нашу атмосферу та познайомтесь з усіма програмами. Ми допоможемо вам обрати саме ту, яка дозволить вирішити ваші актуальні бізнес-задачі. 

Якщо у вас не вийде прийти на зустріч - можете приєднатися до презентації у форматі ZOOM-конференції. Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на вказану вами при реєстрації адресу в будь-якому випадку. Щоб його не втратити, будьте уважні при заповненні форми!

 

☰ Якщо у вас залишаться питання про програми, надішліть запит на персональну консультацію по скайпу на адресу ol@mim.kiev.ua, або зателефонуйте  +38067 339 80 55.

Бізнес-школа МІМ - №1 в Україні. Ми навчаємо успішних з 1989 року. Більше 7500 випускників вже застосовують набуті знання для розвитку бізнесу. Повне переосмислення досвіду, розширення горизонту бачення та, звісно, масштабу власного впливу – це головні результати навчання.

Програми Бізнес-школи МІМ спрямовані на:
■ підвищення здатності бізнесменів та топових менеджерів до виявлення та використання можливостей бізнесу,
■ розвиток навичок вирішення складних бізнес-проблем,
■ отримання компетенцій для мотивації людей та розвитку організацій.

Більше 30 років ми зосереджуємося на розвитку лідерства і професіоналізму учасників програм, сприяємо розвитку:
■ системного бачення бізнесу,
■ стратегічного мислення,
■ підприємницького духу,
■ навичок прийняття управлінських рішень в ситуаціях невизначеності,
■ почуття соціальної відповідальності та крос-культурної компетентності.