SheTalks Club з Kарен-Марі Крагелунд

Майстерні бізнесу 15 грудня 2017
опис події

За підтримки Бізнес-школи МІМ на базі Платформи She Exports Офісу з просування експорту триває серія зустрічей-дискусій SheTalks з жінками, які надихають та мотивують.

15 грудня 2017 року о 17:00 запрошуємо жінок-керівників та власниць бізнесу на дискусію SheTalks Club «Готовність до змін» за участі Карен-Марі Крагелунд, бізнес-

коучем та консультантом, експерткою з управління кроскультурними змінами та очікуваннями стейкхолдерів у міжнародних командах. У неї є унікальні компетенції з управління та подолання спротиву змінам в організації.

Досвід:

Карен має управлінський досвід в українських та міжнародних організаціях, зокрема в ІТ. Основну увагу Карен приділяє змінам та оптимізації процесів, кросфункціональному та організаційному коучингу, розвитку людського ресурсу.
Окрім України, Карен працювала в Данії, Монголії та Австралії. Вона особисто успішно подолала розрив між західноєвропейською та українською культурами, практиками ведення бізнесу та менталітетом.

Освіта:

MBA, International Business and Strategy – Henley Business School, Reading (Великобританія, 2013)
Paralegal – Legal PA Education Center, Copenhagen (Данія, 2001)
MA Translation and Interpretation, Russian specialised language, Copenhagen Business School (Данія, 1998).

Контент створено для власниць бізнесів та жінок на керівних посадах.

Платформу She Exports було створено Офісом із просування експорту у 2017 році для підтримки та розвитку жінок-підприємниць та допомоги їм у виході на міжнародні ринки, таким чином, сприяючи зростанню експортного потенціалу України.

Ідейною натхненницею Платформи виступає Наталія Микольська, Торговий Представник України - Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі.
За висновками Європейської комісії, посилення економічної активності жінок до 2025 року може збільшити глобальний ВВП на 28 трильйонів доларів США (станом на червень 2017 року). Тому Україна має можливість покращити економічні показники, зокрема в експорті, завдяки зростанню впливу жінок-експортерок та кількості жінок-підприємниць.

Платформа She Exports працює за трьома актуальними напрямками:

- ІНФОРМАЦІЯ: Платформа підтримує економічне розширення можливостей жінок в Україні шляхом розвитку експертизи у міжнародній торговлі та навичок інноваційного підприємництва.

- НАТХНЕННЯ: Платформа популяризує історії успіху українських жінок-підприємниць та експортерок.

- ДІЯ: Платформа допомагає українським жінкам-експортерам успішно виходити на міжнародні ринки та розвивати бізнес-мережі на національному та міжнародному рівнях.

Офіс з просування експорту в рамках Платформи She Exports є офіційним верифікатором ініціативи SheTrades, започаткованої Міжнародним торговим центром (International Trade Center) і має на меті об’єднання до 2020 року 1 млн жінок-підприємниць із різних країн. Залучення у мережу SheTrades відкриває доступ до міжнародної спільноти підприємців та до освітніх матеріалів про експорт. Дізнайтесь більше.

Спікери