СистематизуйТЕ! - Неочевидні зв'язки у бізнесі

Зустріч-презентація 30 травня 2019
опис події

Будь-який бізнес, незалежно від його розміру, - це складна система з багатьох елементів та зав’язків між ними. І чим менший бізнес, тим більшою кількістю цих зав’язків нехтують. Проте саме вміння їх бачити і використовувати, мати системний погляд на бізнес, є запорукою вдалого масштабування та подальшого сталого розвитку.

Тільки один день, 30 травня о 17:00 в Червоному залі коворкінг-центру Fabrika.Space (Харків) ми проведемо зустріч «СистематизуйТЕ! - Неочевидні зв'язки у бізнесі». Запрошуємо представників бізнес-середовища та управлінців на зустріч з експертами та викладачами Бізнес-школи МІМ: 
– Олексієм ВИНОГРАДОВИМ,
– Оленою КІР’ЯНОВОЮ,
– Дмитром РОЗЕНФЕЛЬДОМ.

Одразу після  MBA Road Show дві години ми присвятимо неочевидним, "прихованим", проте дуже важливим зв’язкам у бізнесі. Адже, наприклад, зупинити високу плинність кадрів ви можете, ліквідувавши касові розриви в бізнесі. Чи, наприклад, зменшити витрати на виробництво шляхом  збільшення витрат на благодійність.

Ми відповімо на ваші запитання.
Розповімо про персональну та корпоративну освіту.
Допоможемо з вибором оптимальної програми в нашій бізнес-школі.

Чекаємо на вас та ваших партнерів, друзів та колег 30 травня о 17:00 в Червоному залі коворкінг-центру Fabrika.space, що за адресою м.Харків, вулиця Благовіщенська, 1.

Захід безкоштовний. Необхідна попередня реєстрація.