ТОП-20 практик лідерства в Управлінні та Продажах

КОНФЕРЕНЦІЯ 5 липня 2019
опис події

Найкращі бізнес-тренери України та зарубіжжя представлять ТОП-20 практик лідерства в Управлінні та Продажах.

5 липня 2019 г. в Києві найкращі тренери та бізнес-консультанти України та ближнього зарубіжжя представлять ефективні практичні інструменти у сфері В2В-продажу та управління компанією майбутнього в рамках 9-ї Всеукраїнської бізнес-зустрічі для власників та ТОП-менеджерів корпоративного бізнесу: «B2BMaster-2019: ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні та продажах».

Конференція традиційно відбудеться в унікальному форматі «Битви найкращих бізнес-тренерів 2019 року».

Це унікальний бізнес-захід на просторах України, в якому 20 найбільш успішних тренерів з управлінням компанією, продажі розкривають діючі практичні інструменти для підвищення професіоналізму керівників у сфері менеджменту, продажів, маркетингу ... всіх складових лідерства на ринку B2B. Це концентрація багаторічного практичного досвіду кожного тренера, вираженого в 40-хвилинному майстер-класі.

Місце проведення: г. Київ, вул. Дорогожицька, 3, UNIT.City.

Серед бізнес-тренерів сесії «В2В Управління компанією майбутнього»: Євген Пeстерніков,
Володимир Малічевський, Андрій Станченко, Андрій Лєвченко , Тетяна Ільєнко, Ігор Немировський, Андрій Салматов та Катерина Вершиніна.

Серед бізнес-тренерів сесії «В2В Продажі»: Майкл Берн, Борис Жаліло, Валерій Глубоченко, Олександр Соколов, Тетяна Войцеховська, Євген Тепляков, Марія Жиган.

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

[Онлайн-реєстрація]
знижка 10% за промо-кодом МІМ

[Детальна програма]