Український агросектор в умовах Європейського Зеленого Курсу: виклики та можливості

Круглий стіл 12 березня 2021
опис події
 
European Green Deal або Європейський зелений курс (ЄЗК) – масштабна та багатофункціональна програма дій ЄС, направлена на боротьбу зі змінами клімату. Ініціатива передбачає низку інновацій та змін, що торкнуться всіх без винятку галузей економіки ЄС, в першу чергу, промисловості та аграрного сектору.
 
Враховуючи, що близько 40% українського експорту припадає саме на європейські ринки, вітчизняні підприємці стикнуться із необхідністю адаптації до нових європейських трендів. В першу чергу, це стосується агровиробників як локомотиву українського експорту в ЄС. Відтак, детальне відслідковування та аналіз нових європейських регулювань у рамках ЄЗК критично важливе для розуміння кон’юнктури ринку та конкурентних позицій українських аграріїв на ключовому для України ринку.
 
Українська Асоціація Бізнесу і Торгівлі (UBTA) в партнерстві з Global 100% RE Ukraine та за підтримки Бізнес-школи МІМ запрошують Вас долучитися до круглого столу в форматі онлайн на тему «Український агросектор в умовах Європейського Зеленого Курсу: виклики та можливості».
 
Коли?
12 березня, 10.00-13.30
 
БЕЗКОШТОВНА реєстрація за посиланням https://cutt.ly/Ezw9Vbn 
 
Що означає Європейський зелений курс для аграрного сектору України? Це нові можливості, які просто не можна згаяти? Чи загрози, до яких потрібно активно готуватися вже зараз, як на загальнонаціональному рівні, так і на рівні конкретного підприємства?
Лише від консолідованої позиції українського бізнесу, влади та громадського сектору, зокрема бізнес асоціацій, залежатиме, чи вдасться Україні максимізувати можливості та мінімізувати ризики впровадження ЄЗК.
 
 
Долучайтесь до обговорення. Голос українського бізнесу повинен бути почутий! 

програма заходу

10:00
Круглий стіл в форматі онлайн на тему «Український агросектор в умовах Європейського Зеленого Курсу: виклики та можливості»