Управління результативністю та ефективністю в бізнесі. Кейси Кайдзен від фінансово-промислового холдингу ТАС

майстер-клас 24 листопада 2021
опис події

Кайдзен — японська філософія або практика, яка фокусується на неперехідному вдосконаленні процесів виробництва, розробки, допоміжних бізнес-процесів та управління. «Кайдзен» у бізнесі — це постійне поліпшення, що починається з виробництва і закінчується вищим керівництвом, від топ-управлінця до працівника.

Поліпшуючи стандартизовані дії та процеси, мета кайдзен – виробництво без втрат. Вперше філософія кайдзен була застосована в ряді японських компаній (включаючи Toyota) в період відновлення після Другої світової війни, і з тих пір поширилася по всьому світу. А 24 листопада о 19.00 експерти з кайдзен на практичних кейсах розкажуть, як це працює у різних сегментах: фінансовому секторі, казначействі, управлінні фінансово-промисловим холдингом.

Спікери:

Дацун Сергій, член Наглядової Ради "АСОЦІАЦІЇ КОМПАНІЙ ТАС ГРУП"

Меліневський Андрій, виконавчий директор "АСОЦІАЦІЇ КОМПАНІЙ ТАС ГРУП"

Цопа Віталій, професор кафедри менеджменту та економіки, д.т.н. Фахівець з розвитку систем менеджменту підприємств та організацій згідно з міжнародними стандартами ISO.

Чекаємо на вас в Бізнес-школі МІМ за адресою: Київ, Шулявська 10/12В.

 

ВАЖЛИВО!!!

З 1 листопада у Києві встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим участь у заходах Бізнес-школи можлива лише за наявності у відвідувачів «зеленого» COVID-сертифікату/ негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години/ довідки про одужання.

Зауважуємо, що 100% організаторів заходів у МІМ вакциновані від COVID-19.

Сподіваємося на ваше розуміння і відповідальне ставлення до здоров’я (свого та оточуючих).