Відверта розмова: ЧАС – ГРОШІ – ІНВЕСТИЦІЇ

Дискусія 9 листопада 2021
опис події

Як примусити гроші працювати на вас? У що вкладати кошти, якщо депозитні ставки ледь покривають податкові відрахування? Фахові рекомендації, як розпоряджатися особистими фінансами, зберегти і примножити власний капітал, чекають на вас під час відкритої зустрічі з відомим банкіром, фінансистом, інвестором Тарасом Кириченком у Бізнес-школі МІМ.

Ви дізнаєтеся:

- куди варто інвестувати час і гроші та які інструменти для цього існують

- що таке корпоративне управління, яким компаніям і навіщо потрібні борди та наглядові ради, якими є відмінності у державних та приватних компаніях

- як не зайти в глухий кут у пошуках успіху, знайти себе і правильно інвестувати у свій розвиток.

І, звісно, зможете задати свої питання спікеру!

ТАРАС КИРИЧЕНКО - постійний Член СЕО Club Ukraine та Editor’s Club Української Правди, з 2021 року – член Наглядової Ради компанії «НОВА ПОШТА» (2019-2021 – член Наглядової Ради "ОЩАДБАНКУ", 2013-2019 – голова Правління у "ПРАВЕКС БАНКУ").

Заплануйте вже зараз у своєму календарі та інвестуйте свій час у власне майбутнє. Зустріч відбудеться у вівторок, 9 листопада, о 19.00 за адресою: Шулявська 10/12В.

 

ВАЖЛИВО!!!

З 1 листопада у Києві встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим участь у заходах Бізнес-школи можлива лише за наявності у відвідувачів «зеленого» COVID-сертифікату/ негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години/ довідки про одужання.

Зауважуємо, що 100% організаторів заходів у МІМ вакциновані від COVID-19.

Сподіваємося на ваше розуміння і відповідальне ставлення до здоров’я (свого та оточуючих).