Велика презентація програм бізнес-школи 07.06.18

Зустріч-знайомство 7 червня 2018
опис події

Дорогі друзі! З початку 2018 року у Бізнес-школі МІМ розпочали своє навчання вісім нових груп, відбувся захист на ступінь DBA, три групи захистили свій магістерський ступінь, слухачі програми SE MBA відвідали ПАР, слухач MBA взяв академвідпустку і підкорив Еверест, а ще двоє відкрили спільний бізнес… І ще багато чого відбулося за ці 5 місяців!

А починалось це завжди однаково: з простої зустрічі, на якій ми розповідали про наші програми. На кшталт такої, що відбудеться 7 червня.

Цього разу це буде велика презентація усіх навчальних програм. І ось, як мінімум, три причини, чому вам варто завітати на цю зустріч:

1. Бізнес-школа МІМ оголошує про відкриття набору у навчальні групи програм МВА сезону 2019 року та до груп pre-МВА осіннього набору 2018 року. Тож на зустрічі ми будемо розповідати і про спільні риси програм, і про їх відмінності, і про можливості, які вони надають. Це дозволить вам більш точно зорієнтуватися у тому, яка з програм допоможе вам у досягненні поставленої мети.
2. Для усіх програм МВА сезону 2019 року та програм pre-МВА осіннього набору 2018 року діє період спеціальних цін. Це означає, що ваша інвестиція у власне майбутнє може бути більш ефективною. Як забронювати місця у групах та домовитись про зручний графік оплати за навчання – про це ми також розповімо на зустрічі.
3. У вас буде можливість поспілкуватися із викладачами, слухачами та випускниками Бізнес-школи МІМ – почути про досвід навчання «з перших вуст», побачити, чим живе бізнес-школа та відчути унікальну атмосферу, що формувалася в МІМі протягом 29 років успішної роботи. І, звичайно, отримати відповіді на власні питання.

Чекаємо на вас!