Велика презентація програм бізнес-школи 11.07.18

Презентація програм 11 липня 2018
опис події

Дорогі друзі!

Зовсім скоро, 25 липня, закінчується період знижених цін на навчання на програмах МВА, SE MBA та pre-МВА. Економія, яку ви можете отримати, закріпивши за собою місце в групі в цей період, становить до 50 тисяч гривень, в залежності від обраної вами програми.

Визначитися з вибором, дізнатися всі нюанси і подробиці кожної з програм ви можете, відвідавши Велику презентацію в Бізнес-школі МІМ.
Це відкрита зустріч, на якій ви отримаєте вичерпну інформацію про загальні риси програм, і про їх відмінності, і про можливості, які вони надають. Це дозволить вам більш точно зорієнтуватися в тому, яка з програм допоможе вам у досягненні поставленої мети.

Ми розповімо вам про навчальний процес, про ті інновації, які ми використовуємо в навчанні, про те як знайти час для навчання в своєму напруженому графіку.
У вас буде можливість поспілкуватися з викладачами, слухачами та випускниками Бізнес-школи МІМ - почути про їхній досвід навчання «з перших вуст», побачити, чим живе Бізнес-школа і відчути унікальну атмосферу, яка формувалася в МІМ протягом 29 років успішної роботи. І, звичайно, отримати відповіді на власні запитання.

Крім того, подібні зустрічі - прекрасне місце для нетворкінгу! Ви будете перебувати в оточенні людей, зайнятих реальним бізнесом, що шукають дієвих інструментів для підвищення власної ефективності та ефективності своїх компаній.

Чекаємо Вас! Попередня реєстрація обов'язкова.