XI Масштабна конференція В2В MASTER-2 021 Битва Кращих тренерів: Прорив року в управлінні та продажах

Конференція 9 липня 2021
опис події

TradeMasterGroup організовує XI масштабну конференцію «В2В MASTER-2021» Битва Кращих тренерів: Прорив року в управлінні та продажах.

Конференція відбудеться 9 липня 2021 р., м. Київ, вул. Льва Толстого 57, БЦ 101 Tower.

Це унікальний бізнес-захід, який вже 11 років проходить на теренах України і зарубіжжя, найуспішніші і затребувані тренери з управління компанією і продажами розкриють дієві практичні інструменти для підвищення професіоналізму керівників в менеджменті, продажах і маркетингу, а також всі складові лідерства на B2B ринку.

Пройде справжня БИТВА титанів, в якій кожен спікер покаже свої кращі кейси, це концентрація досвіду більше 15 років кожного тренера в 40-хвилинних майстер-класах. Право вибирати переможця БИТВИ надається учасникам конференції: Золотого, Срібного та Бронзового Тренера 2021 року за допомогою інтерактивного голосування!

Серед учасників Битви Кращих тренерів компанії: DC LINK, Вересень Плюс, ГК Неоліт, Сабріз, ВРС, Герчак, Прем'єр Фуд, КФ Десна, Компас-Інтек, Корадо Каннінг Інкорпорейтд ТС КЛАС, ТД Молочна Слобода, Астра-Косметик, 4Service Group та ін.

Подія традиційно відбудеться в 2-х практичних Сесіях: «Антикризове управління компанією» і «В2В-Продажі», які будуть проходити паралельно в 2 залах. У конференції буде до 200 учасників, топові директори, керівники відділу маркетингу і НR-фахівці, які приходять за обміном своїх кейсів, знаннями, а також, щоб переглянути свої підходи до управління бізнесом.

Особливостями будуть:
Унікальний формат битви тренерів;
Концентрат інноваційного досвіду;
Вибір найкращого тренера для вашої команди;
Розіграш ігор, тренінгів, книг і цінних подарунків;
Обмін досвідом з лідерами на ринку;
Індивідуальна Коучингова сесія після заходу.

Якщо ви керівник чи директор компанії, комерційний директор, керівник маркетингу або HR-фахівці з продажу, участь B2BMaster-2021 Битва Кращих тренерів: Прорив року в управлінні і продажах », переверне Ваше бачення, підштовхне до оперативних змін і дасть план перших кроків у правильному підборі підходящої програми навчання для своїх співробітників, але вже всередині компанії.

Встигніть забронювати місце для Вашої компанії на головному заході «B2BMaster-2021 Битва Кращих тренерів: Прорив року в управлінні і продажах» України!

Для реєстрації перейдіть за посиланням - B2BMaster-2 021: Прорив року в управлінні і продажах (trademaster.ua)

За детальною інформацією звертайтеся також за телефоном +380 (96) 170-38-20, Катерина.