Зміцнюй Україну

загальнонаціональний проєкт 13 квітня 2022
опис події

Концепція проєкту

Освіта - це те, що завжди працює на майбутнє. Війна змінила бізнес-ландшафт в Україні. Зміцнення нашої економіки воєнного часу та підготовка до післявоєнного відродження є одними з наших головних пріоритетів. Щоб надати українській бізнес-спільноті доступ до інтелектуальних ресурсів, які пропонують провідні міжнародні викладачі, Бізнес-школа МІМ разом із всесвітньо відомими бізнес-школами запускає загальнонаціональний проєкт Reinforce UA: MIM Global Knowledge Hub.

Українською - Зміцнюй Україну

Визначні викладачі з різних країн читають свої лекції з найактуальніших питань розвитку економіки та бізнесу для десятків тисяч українських бізнесменів та членів експертних спільнот.

Для забезпечення загальнонаціонального охоплення МІМ співпрацює з найбільшими українськими бізнес-асоціаціями, аналітичними центрами та ЗМІ. Партнери поширюють лекції на своїх платформах і таким чином звертаються до своїх спільнот.

 

Опис проєкту

Очікувані результати. Проєкт спрямований на інтелектуальну підтримку та натхнення для української бізнес-спільноти. Лекції дають знання, необхідні для відновлення підприємницької діяльності, підтримки бізнесу та військової підтримки, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після перемоги.

Викладачі. Відомі викладачі з усього світу читають лекції, щоб надихнути та інтелектуально підтримати українських бізнесменів. Досвід і час - їхня підтримка України.

Аудиторія. МІМ забезпечує доступ усім українцям, які прагнуть зміцнити та відродити національну економіку. У середньому до 40 000 людей переглядають стрім або його запис. Допуск учасників на лекції безкоштовний. Крім того, можливість доступу до сайту проєкту буде забезпечено для представників інших країн.

Доступ. Записи лекцій та відповідні пост-матеріали будуть розміщуватися на вебсайті проєкту. Доступ до сайту є безкоштовним для громадян України. Для відвідувачів з інших країн передбачено оплату у вигляді благодійного внеску за доступ до платформи. Отримані гроші направляються на підтримку гуманітарних проєктів в Україні. 

Орієнтовний графік і формат. Лекції тривалістю 30-40 хвилин читаються онлайн раз на тиждень, по середах, о 18:00 за київським часом. Початок проєкту – 13 квітня 2022 року.

Контактна особа. Олексій Виноградов, Віцепрезидент МІМ, +380503828248, ov@mim.kyiv.ua.