Знайти і знешкодити маніпулятора

ЛАЙФХАК-СТУДІЯ 23 липня 2019
опис події

Дуже хочеться написати «запрошуємо вас на подію, яку ви не можете пропустити!», але це буде маніпуляцією.

Розповсюдженість подібної фрази вказує не стільки на відсутність фантазії чи шаблонність мислення того, хто її пише, скільки на те, що подібні маніпуляції працюють!

З маніпуляторами ми стикаємося кожного дня у повсякденному житті, новинах, політиці і, звичайно, на роботі. І якщо у вас на роботі є хоча б один маніпулятор, то, скоріше за все, хтось виконує його роботу або його особисті завдання. Цілком можливо, що ця людина – ви.

Стати жертвою маніпулятора дуже неприємно, проте дуже просто. Відбувається це дуже непомітно: одного дня ви усвідомлюєте, що стоїте перед дилемою - зробити те, що потрібно комусь, або втратити те, що потрібно вам. Як це відбулося?!
Аби захиститись від маніпуляцій, потрібно дотримуватись правил безпеки і використовувати відповідні лайфхаки, якими з вами поділиться Олена Кир’янова на зустрічі 23 липня у Бізнес-школі МІМ.


Під час зустрічі ви разом з Оленою:
- розглянете деструктивні поведінкові моделі, дізнаєтесь про ризики та вигоди від їх дотримання;
- лайфхак №1 – спробуєте викрити маніпулятора за формулою 3+3;
- дізнаєтесь про типи маніпуляцій;
- лайфхак №2 – познайомитесь з найефективніший способом тримати маніпуляторів на відстані.

Це подія, яку ви можете пропустити, але ми все одно чекаємо на вас!

Інформація про спікера.
Олена Кир’янова - викладач Бізнес-школи МІМ, к.е.н., доцент, керівник Інформаційно-ресурсного центру. Автор понад 40 наукових публікацій з управління персоналом, особистої ефективності, проблем ринку праці, молодіжної зайнятості. Понад 14 років досвіду викладання, консультування та проведення бізнес-тренінгів в державних вузах, бізнес-школах, великих міжнародних та державних компаніях. Автор комплексних навчальних програм і навчальних посібників. Конфліктолог, бізнес-консультант, коуч.

Спікери