Зустріч з Урі Вайнштейном

Проект Facing the Future 30 січня 2019
опис події

В рамках проекту “Facing the Future” Бізнес-школа МІМ запрошує на зустріч з Урі Вайнштейном - Директором компанії Mobileye an Intel Company по Україні та СНД.

Якщо ви працюєте в технологічному стартапі, плануєте впроваджувати ідею чи інвестувати в хайтек-бізнес, якщо вас цікавлять питання трансформації управління - ця зустріч - для вас!

Історія компанії Mobileye є дуже яскравим прикладом того, як стартап став лідером індустрії систем аналіза зображень, технологіями якого оснащені сьогодні майже всі відеореєстратори та автівки преміум-класу.  Крім того, ці технології  активно впроваджуються корпоративним сектором (наприклад, в Україні - в таких глобальних компаніях, як Philip Morris, Coca Cola, Avis, Budget), а також в державному секторі при реалізації концепції Smart-City.

В 2017 році  Intel оголосив про покупку Mobileye за 15 мільярдів доларів, що стало найбільшим в історії придбанням ізраїльської фірми закордонним капіталом.

Теми, які ми обговоримо на зустрічі з Урі Вайнштейном:
- Історія про те, як стартап перетворився на світового лідера, на технологіях якого працюють сьогодні всі автомобільні бренди світу.
- Завдяки чому було створено ту цінність, яка отримала підтримку держави і надалі дозволила продати бізнес корпорації Intel за 15 мільярдів доларів.
- Якими є особливості трансформації компанії в процесі переходу в структуру Intel.

МІМ висловлює вдячність своїм друзям та випускникам - Шевчук Ірині (МВА, 2000, DBA Program 2018) та Шевчук Олександру (МВА, 2003), завдяки яким ця зустріч стала можливою. Ірина та Олександр є співзасновниками  компанії Ltd. Kvinto Plus, яка протягом останніх 8 років впроваджує технології Mobileye в Україні.

Спікери