Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні, пані Ізабель Дюмон

Зустріч у закритому форматі 19 березня 2018
опис події

Тема зустрічі: «Політико-економічні особливості україно-французької співпраці».

N.B. Зустріч проходитиме у закритому форматі: тільки для спільноти Бізнес-школи МІМ – студентів та випускників.

Як відомо, минулого року виповнилося 25 років з встановлення дипломатичних відносин між Францією та Україною. За ці роки при Посольстві Франції в Україні була створена Економічна Служба Посольства Франції в Україні, що сприяє розвитку двосторонніх франко-українських відносин. З 1994 року у Києві працює Французький Інститут в Україні, місією якого є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості. Були реалізовані численні спільні проекти у наукових та освітніх галузях.

До того ж Франція відома своєю дружньою підтримкою України у підписанні Угоди про асоціацію, що стало значним етапом у відносинах між Україною та Європейським Союзом.

Зустріч буде присвячена політико-економічним особливостям співпраці між нашими двома країнами: науці, освіті, торгівлі тощо. Отже, Ви маєте унікальну можливість поспілкуватися з Послом Франції, задати їй свої питання, почути відповіді пані Дюмон на питання інших.

Чекаємо на Вас!

Спікери