17 січня відбудеться відкрита Презентація програм Бізнес-школи МІМ

09 січня 2023

Ви готові стати надихаючим лідером завтрашнього дня?

Дізнайтесь про перспективи, які ви отримаєте завдяки бізнес-освіті. Портфель програм Бізнес-школи МІМ зазнав змін, враховуючи особливості воєнного часу. Ці зміни дають змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни. Адже після Перемоги Україна потребуватиме великої кількості освічених лідерів, готових взяти на себе відповідальність за відбудову країни і спроможних приймати ефективні рішення.

Наразі триває набір на програми МВА та SE MBA.

Програми МВА - програми для керівників підрозділів та підприємців, власників бізнесу та сучасних управлінців, які шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній. Тобто для талановитих професіоналів з сильним кар'єрним прагненням, перспективним управлінським потенціалом та чіткою орієнтацією на виконання ролі лідерів українського бізнес-середовища.

Також в МІМ існують ще середньострокові програми pre-MBA:

- pre-MBA «Бізнес»
- pre-MBA «Бізнес-аналіз»
- pre-MBA «Менеджмент та лідерство»

Для того, щоб зрозуміти, яка програма вирішить саме ваші управлінські та бізнесові задачі, долучайтеся 17 січня о 9.30 до нашої онлайн-зустрічі в ZOOM з Віцепрезидентом Бізнес-школи МІМ Олексієм Виноградовим.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://mim.kyiv.ua/register-event?id=285 

Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на вказану вами електронну адресу. Будьте уважні при заповненні форми та перевірте кошик Спам.