21 спогад про 2021 рік: підбиваємо підсумки

30 грудня 2021

Перш ніж «пірнати» у 2022 рік, ми традиційно визначаємо ключові події, які відбулися протягом попередніх 365 днів. Вони були для Бізнес-школи МІМ продуктивними, насиченими і наповненими враженнями. 2021 запам’ятається співпрацею з новими країнами, амбітними проєктами і, нарешті, живими зустрічами.

Підсумовуючи рік, що минає, ми зібрали 21 подію, які були знаковими для нас досягнення. Отже, поїхали!

 1. Вшосте – перші! 4 Palmes of Excellence за результатами Eduniversal-2021знову наші. Ми лишаємося єдиною бізнес-школою в Україні, яка має таку високу відзнаку і однією з 300 у світі.
 2. Бізнес-школа МІМ потрапила одразу у два шорт-лісти у номінаціях «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)» та «BGA Business School Impact Award» щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards» і стала єдиним представником від України у нинішньому фінальному переліку номінантів.
 3. Стали першою в Україні бізнес-школою, яка отримала акредитацію від Business Graduates Association (BGA) та підтвердили свій статус, отримавши найтривалішу, пятирічну, акредитацію від Асоціації МВА (АМВА).
 4. У березні викладачі МІМ розпочали навчати дві групи слухачів у Таджикистані для представників Державного унітарного підприємства «Таджінвест» та Агентства з експорту при Уряді Республіки Таджикистан. Кульмінацією співпраці стало відкриття навчального центру у Душанбе -Business Learning Center Tajikistan (BLCT) за участі викладачів МІМ.
 5. Ще один новий напрямок у міжнародній співпраці – ми підготували і провели корпоративну програму для одинадцятьох управлінців компаніїForester з Киргизстану.
 6. Освітній сезон ми символічно розпочали із Facing The Future. Але цього року додали до міжнародного освтінього форуму творчу частину – Inspiration. Захід відбувся в «Українському Домі» і став першою масштабною офлайн-подією для спільноти МІМ після вимушеної перерви, повязаної з карантином.
 7. Разом з ProBono Club запустили проєкт MBA4НКО. Слухачі програми МВА працювали над запитами п’яти громадських організацій у напрямку їхнього інституційного розвитку, лідерства та просування.
 8. Стали майданчиком для обговорення перспектив зеленого курсу – зустрічали учасників круглих столів, які провели «Агентство з відновлюваної енергетики» та ГС «Global 100% RE Ukraine».
 9. Взяли участь у низці заходів, спрямованих на підтримку ветеранського бізнесу: підписали меморандум про співпрацю з ГО «СУВІАТО», долучилися до дискусій від Асоціації підприємців-ветеранів АТО та фонду «Повернись Живим».
 10. Стаття Президента МІМІрини Тихомировоїта доцента кафедри бізнес-адміністрування Вадима Савельєва стала частиною масштабного світового дослідження від Асоціації бізнес-шкіл CEEMAN. Книга «Приховані чемпіони у суспільствах динамічних змін» вийшла друком у престижному науковому видавництві Springer.
 11. Співпраця з видавництвом BookChef збагатила поличку бізнес-літератури в Україні кількома новими перекладами у серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує», серед яких – Графічна історія народження людства.
 12. Запустили Академію роздрібного бізнесу у співпраці з DC Link Group.
 13. Провели навчальні онлайн зустрічі для членів Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).
 14. Президент Бізнес-школи МІМІрина Тихомирова долучлась до участі у круглому столі «Бізнес-освіта»в межах Всеукраїнського форуму «Україна-30. Освіта і наука».
 15. Провели блок вебінарів для представників українських публічних/державних організацій, які беруть участь в Програмі професійного розвитку (PDP) Україна – NATО.
 16. Презентували і обговорили успішний кейс жіночого лідерства від Надії Омельченко, викладачки МІМ, віцепризедентки компанії ІТ-Інтегратор.
 17. Вдруге Балтійська Асоціація розвитку менеджменту (BMDA) разом з Бізнес-школою МІМ провели спільну міжнародну онлайн-конференцію, присвячену темі вигорання, яка зібрала учасників із більш, ніж 20 країн.
 18. Наш викладач, керуючий партнер і старший економіст Ukraine Economic Outlook Михайло Кухар на базі МІМ запустив проєкт KUKHAR Discussion Court.
 19. Успішно завершили навчання слухачіпілотної програми Crafting Business Makers School(CBMS) для креативних творців, виробників, дизайнерів.
 20. Вебінари для членівАмериканської торгової палатив межах AmCham Business School провели викладачі МІМ Олександр Сударкін та Надія Омельченко.
 21. Віцепрезидентом Балтійської асоціації розвитку менеджменту (Baltic Management Development Association-BMDA) обрали Ірину Тихомирову, Президента Бізнес-школи МІМ - вперше у керівництві BMDA перебуватиме представник України, який не є громадянином ЄС.

Бажаємо вам казкових і насичених приємними подіями свят, неймовірного відпочинку в товаристві тих, хто найдорожчий вашому серцю! Набираймося сил перед стартом нового продуктивного і плідного бізнес-року!