24 лютого 2023: Дякуємо ЗСУ, тримаємо економічний фронт, Перемагаємо!

24 лютого 2023

24 лютого 2022 року мало бути звичайним робочим днем. Але ми всі прокинулися о 5 ранку від вибухів. Це було повномасштабне російське вторгнення.

Наша будівля, а також багато університетських кампусів були пошкоджені під час російських ракетних обстрілів.

У перші дні оборони Києва загинула Ірина Цвіла, яка за 10 днів до цього розпочала навчання на програмі для крафтових виробників. росіяни захопили в полон і катували нашого професора Олега Москаленка. На щастя, йому вдалося вирватися живим.

З перших днів війни ми запустили декілька онлайн-проєктів, які підтримують нашу величезну спільноту: МІМ. Економічний фронт, МІМ Toolbox, English Speaking Club.

У квітні 2022 року ми відновили всі наші освітні програми та роботу інституту. Ми повністю оновили наш портфель програм та запустили 3 нові pre-MBA у вересні 2022 року. Також були відновлені наші корпоративні програми.

У червні ми запустили міжнародний освітній проєкт ReInforceUA, щоб допомогти бізнес-спільноті отримати вільний доступ до найновіших світових ідей. Крім того, цей проєкт допомагає нам збирати пожертви на підтримку тимчасово переміщених українських жінок. Такі видатні інтелектуали як Гай Стендінг, Юваль Ной Харарі, Алекс Остервальдер та Філіп Котлер виступають для українців безкоштовно. Приєднуйтеся: https://reinforceua.com. 

У той же час число російських ракетних атак зростало з кожним днем. Тому ми обладнали декілька укриттів з резервним електропостачанням та інтернетом, щоб продовжувати навчальний процес навіть під час ракетних обстрілів та відключень світла.

У нас амбітні плани, серед яких:

Ми цінуємо підтримку, яку нам надає світ. Ми віримо, що разом ми станемо сильнішими та створимо надійне майбутнє – з вільною Україною, яка символізує вільних людей.

Дякуємо ЗСУ, тримаємо економічний фронт, Перемагаємо!