7 сенсів бізнес-освіти

Вивести компанію на міжнародний ринок, започаткувати власний бізнес, стати топом, зробити апгрейд світогляду, знайти сенс життя… Майбутні слухачі Бізнес-школи МІМ розповіли, навіщо їм бізнес-освіта

22 січня 2020

Вчитися на власних помилках - задорого

У бізнесі, яким я керую, зараз значно зросла частка ринку. Ми почали конкурувати із значно більшими гравцями. Вони можуть дозволити собі наймати професійних управлінців, фінансистів та маркетологів.  Для того, щоб залишатися на хвилі, мені дедалі частіше бракує знань та досвіду. Особливо у сферах маркетингу та організації внутрішніх бізнес-процесів. 

Доводиться діяти методом спроб і помилок, вартість яких неухильно зростає. Це гальмує розвиток підприємства та негативно впливає на його прибутковість.

Після корпорації у власний бізнес

Коли ти працюєш в корпорації, то знаходишся у системі, де всі процеси налагоджені. Ти особисто відповідаєш за свою, велику або не дуже, частину.  Коли я почала власний бізнес, то зрозуміла, що мені треба власноруч охопити абсолютно різнопланові сфери. Починаючи з пошуку персоналу до фінансової ефективності бізнесу. Я вмію запускати бренди, але не маю системних знань, як керувати бізнесом.   

Стати експертом і зайняти топ-позицію

Я багато років займаюся операційним менеджментом у сфері планування та контролю витрат. Але операційний менеджмент - це ж не тільки про гроші. Тут і систематизація бізнес-процесів, і оцінка ризиків, і правова грамотність, і розуміння ринку. І це ті навички та вміння, яких мені не вистачає зараз. У майбутньому, освоївши їх, я зможу стати експертом і топ-менеджером.

Перейти від інтуїтивного управління до системного

Я пройшов шлях від вантажника до національного директора. Наразі мені необхідно систематизувати свої навички та компетенції, здобуті на практиці, та отримати нові. Це допоможе стати мені системним бізнес-управлінцем. Я хочу перейти від інтуїції до системи.  

Зробити кар'єру в міжнародній корпорації

Я маю намір продовжувати кар'єру в міжнародному бізнесі. Хочу отримати структуровані, глибокі, сучасні знання в своїй сфері. Також для моїх цілей корисно мати диплом міжнародного рівня. І престижно.

Вивести бізнес на міжнародний ринок

У зв’язку з розширенням бізнесу, з'явилася необхідність управляти більш складними процесами, із залученням більшої кількості персоналу. Я хочу ліквідувати пробіли у розумінні цих бізнес-процесів. Також мені потрібно опанувати принципи фінансового планування та податкової оптимізації. Згодом маю намір працювати з міжнародними ринками - виводити промислові товари.

Знайти нові сенси

Після продажу бізнесу, який я створив з нуля та вивів у першу десятку на ринку, я шукаю себе. Розмірковую про інвестиції або консалтинг. Сподіваюсь, що зможу підвищити свій рівень знань та знайти нові знайомства у бізнес-середовищі.

 

Це лише невелика частина думок наших слухачів.

Може, і вам є, що сказати?

Детальніше про програми читайте тут