Абітурієнти МВА-програм: цілі та очікування від навчання

​У МІМ-Київ тривають вступні випробування на навчальні програми MBA та Senior Executive MBA. Приймальна комісія, до складу якої входить адміністрація та професорський склад бізнес-школи, уже відібрала 50 абітурієнтів, які у лютому розпочнуть навчання на MBA-програмах.

24 січня 2017

Під час вступних випробувань абітурієнти склали комп’ютерні тести, результати яких дають викладачам інформацію про те, як мислять слухачі, який профіль групи. Ці результати допомагають вибудувати систему подачі навчального матеріалу і зрозуміти, як краще комунікувати зі студентами надалі.

Крім тестів, керівники, топ-менеджери й власники бізнесу, пройшли співбесіди з приймальною комісією. Тут ділилися своїми очікуваннями від програми, акцентували увагу на меті навчання і цілях, які хотіли б реалізувати з допомогою МВА. Саме співбесіда є тою кінцевою «інстанцією», де абітурієнти, спираючись на поради членів комісії та власні потреби, остаточно визначаються з навчальною програмою.
Майже кожен з абітурієнтів одним з визначальних факторів навчання в бізнес-школі називає потребу в систематизації власного досвіду та підвищення професійного рівня: «Від навчання очікую отримати нові теоретичні знання, практичні навички, інструменти для прийняття ефективних рішень в сфері управління та розвитку бізнесу «вже сьогодні». Для себе особисто очікую структуризації та системного застосування отриманих знань, в подальшому – кар’єрного зростання».
Серед іншого, згадують абітурієнти і про нові корисні знайомства під час навчання в МІМі: «Очікую також на знайомства та спілкування з цікавими людьми й однодумцями, з якими, можливо, можна буде реалізувати нові та цікаві проекти».
Завжди приємно, коли випускники програм PMD знову повертаються до МІМу, щоб пройти вже іншим шляхом – МВА. Серед абітурієнтів, які пройшли вступні випробування, таких вже троє. «МІМ дав нові знання, реальні кейси, удосконалив мої професійні навички, збагатив корисними знайомствами і друзями. Для повного бачення бізнесу як єдиної системи, не вистачає лише МВА».
На питання «Чому МІМ-Київ?» абітурієнти відзначають значний постійний викладацький склад, партнерські відносини із провідними бізнес-школами і відгуки випускників, більшість яких і порадила їм навчання у МІМ.