Алгоритми успіху від американського астронавта і дослідниці того, як люди досягають вершин – лекція Чарльза Камарди і Рут Готіан

09 вересня 2022

Не щодня можна зустріти справжнього космонавта, а тим більше, послухати його лекцію. Бізнес-школа МІМ дарує слухачам проєкту ReinforceUA таку можливість і запрошує запланувати вечір 14 вересня для віртуальної зустрічі з Чарльзом Камардою, астронавтом, інженером-дослідником, винахідником, та Рут Готіан, головним спеціалістом з навчання та доцентом кафедри анестезіології Академії менторства Weill Cornell Medicine.

За сприяння партнерів проєкту, глобального рейтингу Thinkers50, науковці прочитають лекцію «Оптимізація успіху: секрети ефективності людей та команд».

На початку 2022 року вийшла друком книга «Фактор успіху», у якій авторка Рут Готіан шукає відповідь на питання - що астронавти, олімпійські чемпіони та нобелівські лауреати роблять інакше, щоб досягти такого високого рівня?

Дослідниця стверджує, що у тих, хто досягає високих успіхів, є чотири ключові якості: внутрішня мотивація, наполегливість, міцна основа, постійне навчання за допомогою неформальних засобів. Ключ до їхнього успіху крається в одночасному поєднанні цих чотирьох факторів.

Як все це працює і як можна переймати навички найкращих у власне життя, ви дізнаєтеся з перших вуст вже 14 вересня. Початок лекції о 18.00 за Києвом.

Реєструйтеся заздалегідь за посиланням, і долучайтеся до дискусії чи переглядайте запис лекції у зручний для вас час.

Про спікерів:

Чарлі Камарда - астронавт, викладач, міжнародно визнаний експерт і запрошений доповідач з питань, пов’язаних з технікою, інженерним проектуванням, інноваціями, безпекою, організаційною поведінкою та освітою. Він має понад 60 технічних публікацій, 9 патентів і понад 20 національних і міжнародних нагород. У 2017 році він був включений до Зали слави Музею авіації та космосу США.

Чарльз Камарда пішов у відставку з НАСА в травні 2019 року після 45 років безперервної роботи. Він є засновником/генеральним директором Epic Education Foundation, яка прагне демократизувати освіту для учнів на всіх рівнях. Він також є президентом Leading Edge Enterprises LLC, консалтингової компанії з аерокосмічної техніки та освіти.

Рут Готіан - головний спеціаліст з навчання та доцент кафедри анестезіології, колишній помічник декана з наставництва та виконавчий директор Академії наставництва Weill Cornell Medicine. Журнал Nature та Колумбійський університет визнали її експертом у наставництві та розвитку лідерства, а зараз вона є співавтором текстів для Forbes і Psychology Today, де пише про «оптимізацію успіху». У 2021 році вона була серед 30 людей з усього світу, які були включені до списку Thinkers50 Radar List, відзнаки, яку називають «Оскаром управлінського мислення». Також Рут є півфіналістом списку Forbes 50 Over 50.

Доктор Готіан здобула науковий ступінь в педагогічному коледжі Колумбійського університету, де вивчала навчання дорослих і лідерство та зосередила свої дослідження на оптимізації успіху.