Антикризове партнерство: МІМ та Ukraine Economic Outlook

Меморандум про стратегічне партнерство

06 травня 2020

30 квітня 2020 р. Бізнес-школа МІМ та Незалежна група макроекономічного аналізу та прогнозування Ukraine Economic Outlook підписали «Меморандум про співпрацю та спільні наукові розробки».

Тепер слухачі і випускники МІМ отримають доступ до щотижневих оперативних "Антикризових коментарів та прогнозів" і зможуть користуватись цією аналітичною базою групи.

 

Михайло Кухар, головний економіст Ukraine Economic Outlook, викладач макроекономіки в МІМ

Я вважаю, що провідна бізнес-школа нашої країни - МІМ, видала мені величезний моральний аванс три роки тому, удостоївши честі викладати в її стінах таку серйозну фундаментальну дисципліну як макроекономіка. Я дуже сподіваюся, що своїми науковими дослідженнями в області економічної футурології, якою я постійно займаюся спільно з нашими американськими колегами з Джорджтаунського та Гарвардського університету, я на гідному рівні представляю рідну школу. Розділ «економічної футурології», який оновлюється кожен семестр, є невід'ємною частиною мого курсу з макроекономіки в МІМ. Я щиро сподіваюся, що робота Ukraine Economic Outlook істотно розширить науково-аналітичну базу в прикладних дослідженнях і прогнозах, які сьогодні, під час кризи, такі важливі для спільноти МІМ.

 

Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ

Ми робимо все для того, щоб бути найбільш інноваційною Бізнес-школою країни. Ми постійно пропонуємо своїм слухачам і випускникам нові можливості, які з'являються в результаті співпраці наших викладачів і партнерів.

Прикладом цього є підписаний меморандум з Ukraine Economic Outlook, провідною аналітичною групою не тільки в нашій країні, а й за її межами, в області макроекономічного прогнозування по Україні. Я впевнена, що надання доступу до оперативних прогнозів групи, розроблених під керівництвом Михайла Кухара, нашого викладача і головного економіста групи, стане ще одним інноваційним інструментом пошуку управлінських рішень.

В умовах нинішньої кризи питання оперативного аналізу та інтерпретації макроекономічних даних стають критично важливими. Провідні бізнес-школи світу пропонують сьогодні своїм слухачам відповідну інформаційну підтримку. Така можливість тепер є і у нашої спільноти.