Бізнес-школа МІМ-Київ стала партнером обговорення реформ в освіті та підприємництві

МІМ-Київ став стратегічним партнером Ремісничої Палати України у проекті East Invest II

22 січня 2016

МІМ-Київ став стратегічним партнером Ремісничої Палати України у проекті East Invest II, який є програмою Єврокомісії з налагодження зв'язків у пріоритетних секторах економіки між Євросоюзом і країнами Східного партнерства (СП). У період з 18 по 21 грудня у бізнес-школі МІМ-Київ в рамках проекту East Invest II відбувалось обговорення питань реформування сфери підприємництва та відповідної профільної освіти. Цей проект реалізується Європейською комісією та Консорціумом найбільших європейських організацій, до складу якого входять Асоціація європейських палат Eurochambres, асоціація Business Europe, а також Європейська асоціація ремісників і малого та середнього підприємництва (UEAPME).

З метою реалізації перших кроків проекту East Invest II у період 18-21 грудня 2016 року Київ відвідала міжнародна делегація робочого Консорціуму, до складу якого входять Реміснича Палата України, SEQUA (Німеччина) та EVEA (Естонія). З боку бізнес-школи до зустрічі долучилась президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова. А також тренери та викладачі МІМ-Київ Вадим Савельєв і Наталія Данкович, які у 2015 році пройшли першу сесію East Invest Academy у Німеччині.


Протягом 4 днів в МІМ-Київ відбувались сесії обговорень реформ в освіті та підприємництві між представниками української влади та Twinning Консорціуму.
З боку влади до зустрічі було запрошено Голову Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілію Гриневич, Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександру Кужель, Директора департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Володимира Семеніхіна, представників Малої академії наук, ПРООН в Києві та інших.

Естонські колеги, враховуючи той факт, що їхня країна пройшла схожий шлях розбудови сильної економіки та розвитку малого та середнього підприємництва, мали чим поділитись з українськими експертами. За словами представниці естонської делегації, головним досягненням цього обговорення стало занурення у поточну ситуацію у сфері українського підприємництва та формування глибокого розуміння особливостей та важливих поточних проблем галузі. Німецькі партнери також ділились своїм 25-річним досвідом роботи з різними міжнародними асоціаціями, та висловили готовність допомагати у вирішенні питань та проблем, пов’язаних із сектором розвитку малого підприємництва в Україні.

МІМ-Київ виступив у якості стратегічного партнеру Ремісничої Палати України та Консорціуму. На рівні співпраці з міжнародними експертами РПУ та МІМ-Київ працюватимуть над реформами в Україні (професійно-технічна освіта, мале та середнє підприємництво, реміснича діяльність).
В рамках East Invest II РПУ спільно з МІМ-Київ передбачено цикл навчальних заходів для малих та середніх підприємств. Перевагою таких навчальних заходів на базі МІМ-Київ для українського малого та середнього бізнесу є відмінна репутація бізнес-школи у Європі та світі, тісні зв'язки та співпраця з європейськими організаціями та асоціаціями.