BMDA та МІМ посилюють співпрацю

02 травня 2018

Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова увійшла до борду Baltic Management Development Association (BMDA), Асоціації, яка від початку свого існування мала на меті стимулювання розвитку менеджменту в Прибалтійському регіоні та наразі об’єднала учасників з 24 різних країн, в тому числі США і Великобританії.

BMDA створила віртуальний міст між школами Східного та Західного менеджменту та надає учасникам Асоціації унікальну можливість ділитись досвідом трансформації, швидкого зростання та управління організаціями для їх стабілізації, що особливо актуально для країн, які нещодавно стали членами ЄС.

«Ми вже плануємо декілька цікавих нових проектів. – зауважила Ірина Тихомирова - У фокусі першого - підготовка викладачів для бізнес-шкіл, другий – буде спрямований на розвиток управлінців. Передбачається, що обидва проекти об’єднають між собою учасників із різних країн».

Окрім того, як зазначила Ірина Тихомирова, її участь у борді BMDA дозволить інтенсифікувати зв’язки МІМ та Асоціації, аби використовувати найсучасніші тренди бізнес-освіти у діяльності Школи.