Було непросто, але це вартує вкладених грошей і часу – випускники МВА про досвід свого навчання

30 січня 2023

Перемагати себе, розвиватися фахово, навчатися при свічках за відсутності електроенергії, надихатися нетривіальними рішеннями іноземних партнерів у Management Game, а головне – стати кращою версією себе. З цим у січні випустилась група програми МВА, яка починала навчання в умовах пандемії, а закінчила під час повномасштабного вторгнення. Поза тим, кожен з них задоволений своїми здобутками і тим, як навчання вплинуло на професійне та особистісне зростання. Втім, ніхто краще не розкаже про те, що дали 2 роки у Бізнес-школі МІМ, аніж самі випускники.

 

 Сергій Яровий, комерційний директор Medhouse Swiss GMBH

На початку у всіх людей є сумніви, чи треба щось робити чи ні. Зараз я впевнений – треба. Те, що я здобув в МІМ, коштує того часу, коштує тих грошей, які були вкладені. Людина, яка вчиться в МІМ, обов’язково монетизує свої знання – це можу сказати уже з власного досвіду. Тому не зволікайте, вступайте на МВА.

Ми всі розуміємо, що з початку війни змусити себе не тільки працювати, а ще й навчатися, було непростою задачею. Але я розумію, що сам себе знову переміг. Втім, зараз всі українці навчилися перемагати себе. Тим, хто хоче вчитися в МІМ, але сумнівається, скажу одне: завжди будуть якісь обставини, але це той крок, який треба зробити – і зовсім скоро стане зрозумілим, навіщо і як це знадобиться.

 

Леся Лисак, головний бухгалтер ТОВ «Цукорагропром» («Астарта - Київ»)

Ці 2 роки навчання були дійсно непростими і випали на складний період у житті всієї країни. Та мабуть, потрібно закінчити МВА, щоб осягнути, що тобі робити загалом в житті, а не тільки на роботі. Найбільше, що допомогло збалансуватися і завершити навчання, це наше ком’юніті – мікроклімат в нашому колективі, в студентській сім’ї, та розуміння, що люди завжди на зв’язку і завжди поруч, навіть якщо між нами сотні або і тисячі кілометрів.

Будучи головним бухгалтером мені завжди було цікаво вести бухгалтерію за бізнесом, а не бізнес за бухгалтерією. І сьогодні я вже розумію, що потрібно бізнесу, як вести бізнес, з чим зустрічаються керівники і менеджмент на підприємстві. Насправді, в кожного з нас в голові склався «конструктор Лего» – далі будуть якісь надбудови і трансформація, але я думаю, що після закінчення нашого курсу пройде ще кілька років для «розпаковки» інформації з «архівних файлів». Це був дуже крутий час і я думаю, що завершення навчання – це наша маленька перемога для кожного, і так ми пришвидшуємо ту велику Перемогу, до якої ми всі зараз йдемо.

 

Ярослав Саєнко, керівник казначейства «Нова Пошта»

Було нелегко справлятися з такою об’ємною освітою, бо на роботі був, м’яко кажучи, завал, і паралельно треба було робити багато завдань на навчання. Але в цілому ми все змогли. Я вдячний Бізнес-школі МІМ за можливість, знайомства, коло спілкування і особливо вдячний за Менеджмент Гейм. Я вже вдруге  брав участь у цій симуляції і мені дуже сподобалося те, що ми грали з різними країнами і бачили досить неочікувані кроки від наших конкурентів з тієї ж Японії. Ми запозичували досвід, те, як люди по-іншому підходять до прийняття  рішень.  

Власне, якщо є бажання розвиватися, то навіщо чекати. Звичайно, якщо є сумніви, можна спробувати інші формати. Я закінчив спочатку pre-MBA, де мені все сподобалося, і потім повернувся вже на МВА.

 

Дмитро Лашин, директор ТРЦ «Лавіна Молл»

Я думав, що мене нічим вже не здивувати: навчання як навчання, все більш-менш зрозуміло. Але я помилився. Завдяки професійному підхіду команди МІМ, я повернувся у свої студентські роки і знову відчув всі ці прекрасні емоції. І, звісно, це особливі 2 роки, адже саме на нас припали ковід і війна. Нам часто казали, що ми особлива група. Але особливі не тільки ми, а й команда МІМу, викладачі, які пройшли всі ці випробування разом з нами! 

Нагадаємо, ви ще встигаєте долучитися до здобуття переможної управлінської освіти, адже 3 лютого стартує програма МВА, а 16 лютого розпочинається навчання за програмою SE MBA