Бізнес-освіта у МІМ як драйвер до професійних змін

24 жовтня 2018

З жовтня у Бізнес-школі МІМ розпочинають своє навчання слухачі програм pre-MBA осіннього набору. Напередодні старту Віце-президент МІМ Олексій Виноградов провів велику презентацію, де розповів про особливості кожної із програм у портфелі Школи та відповів на запитання присутніх щодо переваг та можливостей, які відкриває бізнес-освіта.

«Наша мета – зробити так, аби, вийшовши звідси, ви були успішними», - наголосив Олексій Виноградов, звертаючись до присутніх. Бізнес-школа МІМ володіє майже 30-річним досвідом навчання керівників та власників бізнесу. МІМ – не лише перша бізнес-школа України, а й найкраща, про що свідчить визнання з боку міжнародних експертів. Так, нещодавно МІМ вчергове отримав 4 Palmes of Excellence за версією міжнародного рейтингу Eduniversal. Лише 200 шкіл із 1000 найкращих в світі мають таку відзнаку, а в Україні - тільки МІМ.

За словами Віце-президента МІМ, у фокусі Школи середньострокові та довгострокові програми, тривалістю від шести місяців до понад двох років. Ці програми не просто дають набір знань та компетенцій, вони навчають вибудовувати логіку прийняття управлінських рішень та дивитись на бізнес як на системне явище.

Вже традиційно випускники і слухачі МІМ є учасниками подібних презентацій. Вони розповідають про власний досвід та відповідають на запитання гостей презентації.

Олексій Камишенко, який цього річ закінчив навчання на програмі pre-MBA «Бізнес», розповів, що оточення, люди, які навчаються разом, відіграють дуже важливу роль у навчальному процесі. Більш того, за словами випускника, активне спілкування одногрупників триває навіть після завершення програми.

«МІМ володіє унікальною "магією" збирати дуже відкритих людей, які завжди готові поділитись інформацією, порадити, допомогти. А оскільки з вами навчаються представники різних сфер, ви отримаєте інформацію про те, як влаштовані інші ринки, інші бізнеси. Це знімає "шори"», - додав Олексій Камишенко.

Навчання Віктора Вардіміаді на програмі pre-MBA «Бізнес» ще триває. Однак він відзначає, що знання та інструменти, отримані у МІМ, вже використовуються у реальній роботі. І зупинятися Віктор не планує.

«МІМ – це драйвер, який спонукає дізнаватися більше, досягати більше. За період навчання мої погляди на різні бізнес-процеси суттєво змінились, я отримав для себе відповідь, куди і як рухатись далі», - розповів Віктор.

Андрій Шевчук навчається на програмі MBA. За його плечима понад 15 років досвіду керівної роботи у будівельному бізнесі. Відчувши, що досяг «стелі» у своєму розвитку, Андрій вирішив піти навчатись до бізнес-школи. Слухач зізнався, що обирав між навчанням закордоном та навчанням в Україні. А оскільки вчитися вдома простіше, адже не має потреби полишати операційну діяльність в своїй компанії, пан Шевчук вирішив обрати кращу вітчизняну бізнес-школу. Його вибір пав на МІМ.

«Програма MBA непроста, навчання вимагатиме багато часу та зусиль, проте воно дає результат. Ти починаєш краще розумітися в питаннях, в яких раніше не мав експертизи. Наприклад, у фінансах, адже я маю технічну, а не економічну освіту. Деякі речі стали для мене одкровенням», - поділився враженнями від навчання Андрій Шевчук.

Довідково: навчання на програмі pre-MBA «Бізнес» розпочнеться 26 жовтня; на програмі pre-MBA «Маркетинг» - 2 листопада ; на програмі pre-MBA «Управління фінансами» - 16 листопада; на програмі pre-MBA «Менеджмент та лідерство» - 23 листопада; на програмі pre-MBA «Управління бізнес-процесами» - 30 листопада. Старт програм MBA та SE MBA заплановано на лютий 2019 року. Набір на програми триває.