Бізнес-школа МІМ назвала Іцхака Адізеса “мислителем десятиріччя”

15 квітня з нагоди 30-річчя Бізнес-школи МІМ відбулася закрита зустріч доктора Іцхака Адізеса зі слухачами та випускниками

15 квітня 2019

15 квітня з нагоди 30-річчя Бізнес-школи МІМ відбулася закрита зустріч доктора Іцхака Адізеса зі слухачами та випускниками бізнес-школи МІМ.

Президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА представила легендарного гостя та наголосила на особливих стосунках доктора Адізеса з МІМом. 

«Ми багато років співпрацюємо з Іцхаком Адізесом та його Інститутом. У 2005 році саме у МІМі відбувся перший виступ доктора на території колишнього СРСР. У МІМ спільно з Adizes Institute розробили програми для топ-менеджерів «Управління змінами» та «Діагностика компанії», з якими за 5 років познайомились більше 1500 слухачів», — підкреслила Ірина ТИХОМИРОВА.

Востаннє доктор Адізес був в Бізнес-школі МІМ рівно чотири роки тому - 17 квітня 2015 року. Тоді гуру менеджменту відкривав спільну з бізнес-школою МІМ програму «Управління змінами».

У вересні 2014 року Доктор Адізес став почесним доктором бізнес-школи МІМ. А 15 квітня 2019 року МІМ нагородив   видатного вченого та бізнес-консультанта почесною відзнакою «Thinker of the decade» (мислитель десятиріччя).

Зауважимо, що відзнака «Thinker of the decade» Бізнес-школою МІМ вручається вперше.

Доктор Іцхак Калдерон Адізес - провідний світовий експерт у сфері управління змінами. Він понад сорок років розробляв та вдосконалював власну методологію, яку сьогодні використовують у Coca-Cola, Bank of America, Volvo, Visa Group.  Вона дає змогу корпораціям, урядам та складним організаціям успішно змінювати організаційні структури без руйнівних конфліктів. Доктор Адізес - консультант з політичних питань при урядах Швеції, Бразилії, Греції, Ізраїля, Ісландії, Мексики та Македонії.  

Адізес заснував Adizes Institute, який входить у десятку найкращих консалтингових компаній, а його філії існують в 15 країнах світу. А ще доктор Адізес написав більше 30 книг. Книга «Управління життєвим циклом корпорації» вважається класичним посібником в теорії управління, і була обрана в якості однієї з 10 кращих бізнес-книг по версії «Library Journal».

У 2018 вийшло друком перше україномовне видання бестселера Іцхака Адізеса «Управління змінами».  

«Видання книги «Управління змінами» українською мовою – велика честь для мене… Зауважу, що Україна зараз стикається з кардинальними змінами. Сподіваюся і молюся за те, щоб ця книга допомогла провести ці зміни ефективно. Дякую за ваш інтерес до методології Адізеса. Я бажаю вам побачити той день, коли Україна подолає всі свої проблеми. Вона цього варта», - зауважив доктор Адізес у передмові до видання.