Бізнес-школа МІМ отримала підтвердження приналежності до кращих MBA-провайдерів світу

16 травня 2018

Бізнес-школа МІМ отримала чергове підтвердження якості своїх навчальних програм Master of business administration – повторну акредитацію від Асоціації MBA (AMBA). Відповідний сертифікат було вручено Президенту МІМ Ірині Тихомировій, яка наразі перебуває на Global Conference AMBA.

Події передував приїзд делегації представників Асоціації у квітні цього року, які протягом декількох днів проводили оцінку діяльності Бізнес-школи. Ретельному вивченню підлягали не лише програми MBA, які викладаються у МІМ, а й усі особливості та нюанси, пов’язані з організацією навчального процесу. Таке ґрунтовне оцінювання роботи Школи пов’язано із тим, що сертифікат, який надає Асоціація за результатами перевірки, дає перепустку навчальному закладу до елітного переліку найкращих MBA-провайдерів світу. З-поміж 6 тисяч бізнес-шкіл у світі лише 240 мають акредитацію від AMBA.

«Повторна акредитація від AMBA - це і підтвердження якості наших програм, і світове визнання наших дипломів, і можливості для розвитку міжнародних партнерств та проектів», - зазначила Ірина Тихомирова.

Асоціація MBA – це міжнародна організація з понад 50-річною історією. З дати свого заснування у 1967 році відповідно до власних високих стандартів AMBA займається акредитацією навчальних закладів, які викладають програми Master of business administration.