Бізнес-школа МІМ тимчасово переходить на онлайн-навчання

18 березня 2020

Україна в зоні турбулентності, а саме - у зоні карантину. З 12 березня в Україні введені тритижневі обмеження з метою недопущення поширення коронавірусу. У зв'язку з цим навчальні заклади, кінотеатри, торговельні центри зачинені. Але навчання в Бізнес-школі МІМ не зупиняється!

Всі, хто мав на меті отримати від нас якісну бізнес-освіту, можуть це зробити, не очікуючи завершення карантину. Всі, хто планував цієї весни вступити до МІМ на програми pre-MBA, так само зможуть отримати необхідні знання у строк та у повному обсязі.

Відповіді на питання як це буде відбуватися, та на інші питання, які можуть у вас виникнути, ви знайдете у цій статті.

Ви зупинили навчання і набір на програми?

Ні. Всі поточні групи продовжують своє навчання, але онлайн. І ми продовжуємо набір на програми pre-MBA, які стартують у відповідності із запланованими датами, а саме:

Ви ще маєте час приєднатися до груп і вже до кінця року отримати нові компетенції.

Як проходитиме навчання?

Навчання проходитиме в режимі так званого Live Education Online (LEO). Навчальний процес матиме наступні складові:


Чи маєте ви досвід такого навчання?

Викладачі Бізнес-школи МІМ мають великий досвід навчання онлайн. Ще десять років тому ми запровадили подібне навчання за допомогою Cisco Telepresence. В такому форматі ми проводили корпоративні програми для провідних українських і міжнародних компаній: Terrasoft, Донбасенерго, Прикарпаттяобленерго, мережі магазинів ЄВА ті інших.

Зарубіжні професори читали свій курс слухачам МВА, а викладачі МІМ - слухачам програм pre-МВА з Одеси. Наразі наші технічні можливости стали ще кращими, що дозволяє зробити навчання більш ефективним.

Це буде як звичайний вебінар?

Ні, жодних вебінарів. І тоді, коли ми використовували у навчанні технологію Cisco Telepresence, і зараз, коли наші технічні можливості значно зросли, навчання передбачає повноцінний двосторонній зв'язок з можливістю відеодискусії учасників в реальному часі. Ви бачите і чуєте викладача, викладач баче і чує вас. Жодних “поставте плюсик у чатік, якщо ви мене чуєте”.

Як довго триватиме навчання в онлайн-форматі?

Ми повернемось до звичайного режиму навчання відразу, щойно це стане можливим з огляду на безпеку для вашого здоров’я та зняття відповідних обмежень щодо навчання.

Можливо, мені зачекати до осіннього набору?

Звичайно, вибір за вами. Але, насправді, ніхто не знає, як довго триватиме теперішня ситуація. Ми розуміємо, що багато компаній зараз будуть змушені зробити паузу. Це непростий період і для власників, і для співробітників. Але цей час можна використати для навчання, щоб отримати додаткові бізнес-знання та освоїти практичні бізнес-інструменти. Криза мине, а отримані компетенції, ідеї та знання залишаться.

Я розраховував на живе спілкування.

Воно залишиться. Технології, які ми використовуємо, дозволяють слухачам вільно спілкуватись з викладачем та між собою. Власне, будь-яка форма навчання - лекція, обговорення кейсів, робота із симуляціями тощо - може бути реалізована у форматі живого спілкування. Єдиний виняток - ми поки що не зможемо разом випити кави на перерві. Але це ми ще встигнемо!

Чи змінюється графік навчання?

Графік навчання груп Pre-MBA залишається таким, як заплановано: раз на два тижні, у п’ятницю з 17:30 до 21:30 та у суботу з 9:15 до 17:00.

Чи зміниться тривалість програми?

Загальна тривалість програми не зміниться. Але, якщо дозволить ситуація, ми забезпечимо декілька додаткових оффлайн-модулів, на яких ми ще раз всією групою обговоримо ключові питання, які вивчались в онлайновому режимі.

Як можна познайомитися з групою?

Ви обов’язково познайомитесь “наживо”. А зараз ми забезпечимо вам максимальну кількість інструментів та можливостей для знайомства онлайн: телеграм-чат, персональне знайомство в ZOOM, канал для неофіційного спілкування і вирішення бізнес-питань, доступ до закритих фейсбук-груп спільноти МІМ тощо.

В якому вигляді я отримаю матеріали?

Ви отримаєте доступ до електронних версій всіх роздаткових матеріалів до курсів, а також додаткових матеріалів для самостійної роботи. Після повернення до навчання офлайн ви отримаєте їх друковані версії. Звісно, якщо вони вам знадобляться: практика останніх років показує, що слухачі програм дедалі частіше використовують саме електронні версії роздаткових чи додаткових матеріалів до курсів.

Чи змінюється ціна?

Ціна на програми залишається незмінною, проте, ми безкоштовно забезпечимо додаткові навчальні модулі, які ви можете відвідати оффлайн, щойно будуть зняті обмеження. Кількість таких модулів буде залежати від тривалості періоду карантину. Крім того, ми забезпечимо всім учасникам можливість індивідуальних онлайнових консультацій з викладачами без додаткової оплати.

Чи отримаю я щось додатково?

Так, крім навчального процесу ми додатково забезпечимо:

 

Залишилися запитання?
Ми із задоволенням на них відповімо.
☎ +380 67 339 8055
ol@mim.kiev.ua

Будьте здорові і зберігайте спокій! Завжди з вами, Бізнес-школа МІМ.